Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Crucial Pro 48GB DDR5-5600 mälukomplekt
437,66 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (5)
DDR5 | 48 GB | Unregistered (unbuffered) | 5600 MHz | CL 46 | 1.1/5 V | 288-pin DIMM
| Brand | CRUCIAL |
|---|---|
| MPN | CP2K24G56C46U5 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| AMD laiendatud profiilid ülekiirendamiseks (EXPO) | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.2 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000234 |
| Üksuse kasti laius | 0.13 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.18 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.01 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 46 |
| Kategooria kood | MEM |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Yes |
| Komponenti jaoks | PC/Server |
| Jahutustüüp | Heatsink |
| Mälu pinge | 1.1/5 |
| Mälu kella kiirus | 5600 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 24 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 48 GB |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Darkflash LEO arvutikorpus (must)
● Laos (289)23,58 € -
Väljamüüdud 
Darkflash C285MP arvutikorpus (must)
● Laost otsas45,53 € -

Darkflash DF2100 arvutikorpus (must)
● Laos (6)53,25 € -

Darkflash A290 arvutikorpus (valge)
● Laos (191)23,58 € -
Väljamüüdud 
Arvutikorpus Darkflash DK100 (must)
● Laost otsas25,61 € -
Väljamüüdud 
Darkflash A290 arvutikorpus (must)
● Laost otsas21,54 €