Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Choetech PD6011 PD65W GaN õhuke USB-A+C mini laadija (must)
25,20 €
Tarne
Choetech PD6011 PD65W GaN õhuke USB-A+C seina laadija (must).
Choetech seina laadija võimaldab teil kiiresti laadida 2 seadet samaaegselt. See kasutab GaN tehnoloogiat, mis tagab parema soojuse hajumise, kõrge tööefektiivsuse ja väiksema laadija disaini.
Kiire laadimine
Laadija toetab selliseid kiire laadimise protokolle nagu PD3.0, PPS, QC3.0 ja Apple-2.4 A. Lisaks kasutab see maksimaalset võimsust 67 W, nii et saate oma seadmete energiat lühikese ajaga taastada. Veelgi enam, see pakub USB-A ja USB-C porte, võimaldades teil laadida 2 seadet samaaegselt. See taastab edukalt teie nutitelefoni või sülearvuti energia.
Kerge ja kompaktne
Saate kasutada Choetech PD6011 seina laadijat igal pool, kus soovite. Toode eristub oma väikese ja kerge disaini poolest, nii et saate selle edukalt kaasa võtta puhkusele või ärireisile. Tänu oma lamele disainile sobib laadija kitsastesse kohtadesse – näiteks kui pistikupesa asub voodi või kapi taga.
Komplektis
- laadija
- EL pistik
| Tootja | Choetech |
|---|---|
| mudel | PD6011 |
| Värv | must |
| Materjal | ABS + PC V0 |
| Liides | USB-C, USB-A |
| Sisendpinge | AC 100-240 V 50/60 Hz 1.4 A (max.) |
| Väljundpinge | USB-C: PD 65W: 5V 3A, 9V 3A, 12V 3A, 15V 3A, 20V 3.25A; USB-A: 5V/3A 9V/3A 12V/3A 20V/2.25A; USB-A + USB-C: 45W+ 10.5W |
| Koguvõimsus | 65W (max.) |
| Mõõtmed | 88 × 45 × 14.2 × 13.5 mm |
Seotud tooted
-

Baseus Grain auto laadija 2x USB 5V 3.1A (must)
● Laos (783)4,72 € -

Baseus Osculum gravitatsiooniline telefonialus (must)
● Laos (187)5,69 € -

SkyRC iMax B6 Mini laadija
● Laos (61)31,71 € -

Baseus Cafule USB Lightning kaabel 2.4A 1m (must + punane)
● Laos (217)2,85 € -

Baseus Cafule USB Lightning kaabel 1,5A 2m (Must+Punane)
● Laos (479)4,80 € -

Baseus Cafule USB Lightning kaabel 1,5A 2m (Hall+Must)
● Laos (2899)3,82 €