Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

ASUS NUC 13 Pro arvutikomplekt Core i7
481,50 €
Tarne
UCFF | Colour Black | Cooling Active | Product type Mini PC barebone | Processor family Intel® Core™ i7 | Processor model i7-1360P | Memory slots type SO-DIMM | 2xNumber of memory slots | SSD form factor M.2 | On-board graphics card Yes | Intel Iris Xe Graphics | Top Wi-Fi standard Wi-Fi 6E (802.11ax) | Ethernet LAN Yes | Wi-Fi Yes | Bluetooth Yes | Power supply type External AC adapter | 120 W | Weight 510 g | RNUC13ANKI700002I
| Brand | ASUS |
|---|---|
| MPN | RNUC13ANKI700002I |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.7 GHz |
| Internal memory installed | No |
| NVMe | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| PCI Express slots version | 4.0 |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992 |
| Power cord included | Yes |
| WLAN-i kontrolleri mudel | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Laius | 117 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Kaal | 510 g |
| VESA kinnitus | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 3 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.3 |
| Ühik arvutatud maht | 0.008 |
| Üksuse kasti laius | 0.172 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.193 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.107 |
| Bluetooth versioon | 5.3 |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Sisseehitatud protsessor | Yes |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Thunderbolt 4 portide arv | 2 |
| Kategooria kood | COK |
| Šassii tüüp | UCFF |
| Toetatud salvestusseadmete tüübid | SSD |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Toetatud mälu taktsagedus (max) | 2400,2666,3200 MHz |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Mäludraivid on paigaldatud | No |
| Toetatud mälupulga suurused | M.2 |
| Emaplaadi vormitegur | UCFF |
| Toote värv | Black |
| Toote mudeli kood | RNUC13ANKI700002I |
| Jahutustüüp | Active |
| Sügavus | 112 mm |
| Toiteallika tüüp | External AC adapter |
| DC-sisendpesa | Yes |
| Tõhusad südamikud | 8 |
| Toote netokaal | 1 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| Graafikakaartide perekond | Intel |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrgus | 36.8 mm |
| Protsessori vahemälu | 18 MB |
| Mudel | NUC 13 Pro |
| Toote tüüp | Mini PC barebone |
| Toetatud salvestusketaste arv | 2 |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori tootja | Intel |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Protsessori mudel | i7-1360P |
| Toetatud protsessorite arv | 1 |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| Mälupesade tüüp | SO-DIMM |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| LED indikaatorid | Yes |
| Graafikakaardi mudel | Intel Iris Xe Graphics |
| Protsessori võimendussagedus | 5 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori generatsioon | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Jõudluspõhine maksimaalne turbosagedus | 5 GHz |
| Toide | 120 W |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Jõudlussüdamikud | 4 |
| Protsessori niidid | 16 |
| Mälupesade arv | 2 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Darkflash Water Square 5 arvutikorpus (must)
● Laost otsas29,19 € -

Arvutikorpus Darkflash Aquarius Mesh (must)
● Laos (39)23,58 € -

Darkflash DS900 AIR arvutikorpus (valge)
● Laos (1)39,43 € -

Darkflash DY470 arvutikorpus (must)
● Laos (10)85,37 € -
Väljamüüdud 
Darkflash DS900 arvutikorpus (valge)
● Laost otsas49,59 € -

Cooler Master CMP 520L arvutikorpus (must)
● Laos (28)43,50 €