Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Crucial 64GB DDR5-5600 mälukomplekt
630,62 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (2)
DDR5 | 64 GB | Unregistered (unbuffered) | 5600 MHz | CL 46 | 1.1 V | 288-pin DIMM
| Brand | CRUCIAL |
|---|---|
| MPN | CT2K32G56C46U5 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes, 3.0 |
| On-Die ECC | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.1 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0001575/0.000216 |
| Üksuse kasti laius | 0.12 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.18 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.01 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 46 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC |
| Mälu pinge | 1.1 V |
| Mälu kella kiirus | 5600 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 64 GB |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Darkflash C285 arvutikorpus (must)
● Laost otsas47,56 € -

Darkflash C285MP arvutikorpus (valge)
● Laos (2)45,53 € -

Darkflash DY470 arvutikorpus (must)
● Laos (10)85,37 € -
Väljamüüdud 
Darkflash DS900 arvutikorpus (valge)
● Laost otsas49,59 € -

Darkflash DS900 AIR arvutikorpus (must)
● Laos (59)45,53 € -
Väljamüüdud 
Arvutikorpus Darkflash DK100 (must)
● Laost otsas25,61 €