Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Arvuti ventilaator ARGB Darkflash DR12 Pro (120×120)
6,91 €
Tarne
Darkflash DR12 Pro Üksik ARGB Valgustatud Ventilaator
Kuidas pakkuda oma PC-le lihtsalt tõhusat jahutust ja ainulaadset stiili? Kasutage lihtsalt 120 mm DR12 Pro ventilaatoreid! Konfigureeritav, värviline ARGB taustvalgus muudab teie riistvara tõeliselt fantastiliseks. Lihtne paigaldada ja ühilduv Asus Aura Synciga – kindlasti rahuldab isegi kõige nõudlikumaid kasutajaid. Komplekt sisaldab 1 120 mm ventilaatorit, millega saate oma jahutussüsteemi laiendada veel ühe funktsionaalse, kuid stiilse elemendiga.

Tõhus jahutus – vaikne töö
120 mm ventilaator sobib ideaalselt enamikesse arvutitesse. Selle paigaldamine ei tekita teile suuri probleeme. Ja te ei pea muretsema tüütute helide pärast. Kuigi pöörlemiskiirus on lausa 1,200 rpm, on ventilaator äärmiselt vaikne – selle müra tase ei ületa 16 dB. Selle võimaldavad kummipadjad ja spetsiaalselt kujundatud hüdraulilised laagrid. Darkflash tagab optimaalse jahutuse ja võrreldamatu kasutusmugavuse.

Mänguline iseloom
ARGB taustvalgus annab teie PC-le originaalse mängulise iseloomu. Kahe ARGB rõnga kombinatsioon garanteerib hämmastava efekti ja täiendab teie riistvara ideaalselt. Veelgi enam, ventilaatori hoolikalt läbi mõeldud disain tagab, et genereeritud valgus paistab silma oma heleduse ja elavate värvidega.

Mängi värvidega
Aga see ei jää siia! Darkflash DR12 Pro abil saate valida ka saadaval olevate valgustusrežiimide vahel, nagu Tähtede öö, Vikerkaar, Äike ja Hingamine. Avastage uusi võimalusi, nautige hämmastavaid valgustuse efekte ja tehke oma arvutist pilgupüüdja! (Märkus: kirjeldatud funktsioonide kasutamiseks on vajalik spetsiaalne kaugjuhtimispult).

| Tootja | Darkflash |
|---|---|
| mudel | Dr12 PRO |
| Värv | Must |
| Suurus | 120×120 mm |
| Ühendus | 6 Pin |
| Pöörlemiskiirus | 1200 RPM |
| Maksimaalne müra tase | 16 dBA |
| Õhuvool | 38 CFM |
| Toitepinge | 12 V |
| Praegune | 0,12 A |
| Teenindusaeg | 60000 h |
| Laagri tüüp | Hüdrauliline laagri |
| Valgustus | ARGB |
| Vibratsiooniisolatsioonipadjad | JAH |
| Komplektis olevate ventilaatorite arv | 1 |
| Mõõtmed | 120x120x25 mm
Seotud tooted
|





