Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Arvutiventilaatori komplekt ARGB Darkflash DR12 Pro 3in1 120×120 (must)
19,51 €
Tarne
RGB Valgustatud Ventilaatorite Komplekt 3in1 Darkflash DR12 Pro
Kuidas pakkuda oma arvutile tõhusat jahutust ja ainulaadset stiili? Kasutage lihtsalt 120 mm DR12 Pro ventilaatoreid! Kohandatav, värviline LED-taustvalgustus muudab teie riistvara tõeliselt fantastiliseks. Lihtne paigaldada ja ühilduv Asus Aura Synciga, need vastavad kindlasti isegi kõige nõudlikumate kasutajate ootustele. Komplekt sisaldab 3 ventilaatorit ja praktilist kaugjuhtimispulti, mis võimaldab mugavat seadmete kaugjuhtimist.

Tõhus jahutus – vaikne töö
120 mm suurused ventilaatorid sobivad ideaalselt enamiku arvutitega. Nende paigaldamine ei tekita teile mingeid probleeme. Ja te ei pea muretsema tüütute helide pärast. Vaatamata kiiruseni kuni 1200 p/min, on ventilaatorid äärmiselt vaiksed – nende müra tase ei ületa 16 dB. See on võimalik tänu kummipatjadele ja spetsiaalselt disainitud hüdraulilisele laagri. Darkflash tagab optimaalse jahutuse ja võrreldamatu kasutajamugavuse.

Mänguline iseloom
LED-taustvalgustus annab teie arvutile originaalse mängulise iseloomu. Kahekordsed RGB rõngad garanteerivad hämmastava efekti ja saavad suurepäraselt täiendada teie riistvara. Lisaks on ventilaatori disain hoolikalt läbi mõeldud, et genereeritud valgus paistab silma oma heleduse ja elavate värvidega.

Kaugjuhtimine – mängi värvidega
Komplektis olev traadita kaugjuhtimispult võimaldab teil ventilaatoreid kaugelt juhtida. Saate seda kasutada ventilaatorite sisse- ja väljalülitamiseks, värvide reguleerimiseks ning valida saadaval olevate valgusrežiimide vahel nagu Tähtede öö, Vikerkaar, Äike ja Hingamine. Avastage uusi võimalusi, nautige hämmastavaid valgustuse efekte ja tehke oma arvutist pilgupüüdja!

Komplekt sisaldab:
- 3 ventilaatorit
- Kaugjuhtimispult
- Juhtimiskarp
- Kruvid
| Tootja | Darkflash |
|---|---|
| mudel | DR 12 PRO |
| Värv | Must |
| Suurus | 120×120 mm |
| Ühendus | 6 Pin |
| Pöörlemiskiirus | 1300 RPM |
| Maksimaalne helitase | 16 dBA |
| Õhuvool | 38 CFM |
| Toitepinge | 12 V |
| Praegune | 0.12 A |
| Teenindusaeg | 60000 h |
| Laagri tüüp | Hüdrauliline laagri |
Seotud tooted
|





