Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Akumulator DJI Avata 2420mAh
121,94 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (1)
Intelligentne akumulator DJI Avata
Akumulatori maht on kuni 35,7 Wh, mis võimaldab vabalt lennata kuni umbes 15 minutit. Sisseehitatud intelligentne akuhalduse süsteem jälgib selle olekut reaalajas, võimaldades sul lennata mureta.

Komplektis

Intelligentne akumulator
x1
Spetsifikatsioon
| Akumulatori maht | 2420 mAh |
|---|---|
| Pinge | 14,76 |
| Maks. laadimispinge | 17 V |
| Akutüüp | Li-ion |
| Energia | 35.71 Wh@0,5C |
|---|---|
| Väljundkiirus | Standardsed: 7C |
| Kaal | Umbes 162 g |
| Laadimistemperatuuri vahemik | 5° kuni 40°C |
Seotud tooted
-

DJI Care Refresh Mavic Air – kood
● Laos (5)63,82 € -
Väljamüüdud 
Karp mini PGYTECH DJI Osmo Pocket / Pocket 2 / Osmo Action jaoks (P-18C-021)
● Laost otsas13,82 € -
Väljamüüdud 
Puluz 20 tarvikute komplekt spordikaameratele (sealhulgas Osmo Action 5 Pro) PKT11
● Laost otsas14,63 € -

DJI Care Refresh Spark
● Laos (1)40,65 € -

DJI Care Refresh Osmo Pocket
● Laos (24)32,93 € -
Väljamüüdud 
Foto Stuudio Puluz 40cm LED 2400 luumenit PU5040EU
● Laost otsas31,71 €