Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Aku Tattu 16000mAh 22.2V 30C 6S1P LiPo AS150+XT150
257,72 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tattu 16000mAh 22.2V 30C 6S1P LiPo AS150+XT150 aku.
Ärge laadige alla 3.0V rakku kohta. Laadige ainult mikroprotsessoriga laadijaga liitium-polümeeraku laadimisrežiimis. Ärge lühistage pole, ärge torkige, ärge hoidke otsese päikesevalguse käes, hoidke eemal süttivatest objektidest, utiliseerige spetsiaalselt ettevalmistatud konteinerites.
| Tootja | Tattu |
|---|---|
| Tootja kood | TAA16K6S30ASX |
| Pinge | 22,2 V |
| Mahutavus | 16000 mAh |
| Rakkude arv | 6 |
| Ühendustüüp | AS150+XT150 |
| Väljundvool (pidev) | 30C |
| Balanssi tüüp | JST-XHR |
| Mõõtmed | 190 x 76 x 65 mm |
| Kaal | 1974 g |
Seotud tooted
-

Latarka Superfire F3-L2, 570lm
● Laos (49)16,67 € -
Väljamüüdud 
Baseus auto laadija ekraaniga, 2x USB, 4,8A, 24W (hõbe)
● Laost otsas6,26 € -

Nutikas pistik WiFi Gosund SP112 2xUSB, 16A, Tuya
● Laos (943)10,98 € -

43 Puluz spordikaamerate tarvikute komplekt (sealhulgas Osmo Action 5 Pro, Ace Pro 2) PKT47
● Laos (3)33,74 € -
Väljamüüdud 
Baseus (DGRAD-0G) Mugav Lugemise Mini Klipp Lamp (tumehall)
● Laost otsas10,49 € -

Superfire X30 pealamp, 340 lm, USB, 5 režiimi, 130 m
● Laos (221)10,57 €