Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Aku Gens Ace 3000mAh 7.4V 1C 2S1P LiPo
15,85 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Gens Ace 3000mAh 7.4V 1C 2S1P LiPo Aku
Olles kõrge vastupidavuse ja suurepärase jõudlusega, vastavad nad igasugustele nõudmistele isegi kõige innukamate RC mudelihuviliste jaoks.
Gens Ace bränd on spetsiaalselt välja töötanud akud RC võidusõiduautode jaoks.
Ohutusjuhised
Ärge laadige alla 3.0V rakku kohta. Laadige ainult mikroprotsessoriga laadijaga liitium-polümeeraku laadimisrežiimis.
Ärge lühistage klemmide vahel, ärge torkige, ärge hoidke otsese päikesevalguse käes, hoidke eemal süttivatest esemetest, utiliseerige spetsiaalselt ettevalmistatud konteinerites.
| Pinge | 7.4 V |
|---|---|
| Kapasiteet | 3000 mAh |
| Rakkude arv | 2 |
| Konnektori tüüp | JST-SYP |
| Balanssi tüüp | JST-XHR |
| Väljundvool | 1C |
| Pikkus | 98 mm |
| Laius | 28.5 mm |
| Kõrgus | 17.5 mm |
| Kaal | 128 g |
| Tootja kood | GEA30002STXJ |
Seotud tooted
-

Baseus tahvelarvuti hoidja auto peatoe jaoks (must)
● Laos (468)4,07 € -
Väljamüüdud 
53 Puluz spordikaamerate tarvikute komplekt PKT16
● Laost otsas15,04 € -
Väljamüüdud 
Baseus auto laadija ekraaniga, 2x USB, 4,8A, 24W (hõbe)
● Laost otsas6,26 € -

Aku Gens Ace 5000mAh 7,2V NiMH Tamiya
● Laos (534)23,58 € -
Väljamüüdud 
Baseus (DGRAD-0G) Mugav Lugemise Mini Klipp Lamp (tumehall)
● Laost otsas10,49 € -
Väljamüüdud 
53 Puluz spordikaamerate tarvikute komplekt PKT09
● Laost otsas15,04 €