Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Western Digital Ultrastar DC SN655 7.68TB NVMe SSD
2 376,02 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1439688
Kategooriad: IT, SSD kettad
SSD series Ultrastar DC SN655 | 3840 GB | U.3 | PCI Express 4.0 | NVMe Yes | 1.4 | Component for Server/workstation | Write speed 2600 MB/s | Read speed 6800 MB/s | Mean time between failures (MTBF) 2500000 h | Weight 147.3 g | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | SANDISK |
|---|---|
| MPN | 0TS2462 |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| NVMe version | 1.4 |
| SSD series | Ultrastar DC SN655 |
| Kirjutamise kiirus | 2600 MB/s |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Laius | 69.8 mm |
| Kaal | 147.3 g |
| Garantiiaeg | 5 year(s) |
| Kokkuvõte | SanDisk DC SN655. SSD capacity: 3.84 TB, SSD form factor: U.3, Read speed: 6800 MB/s, Write speed: 2600 MB/s, Component for: Server/workstation |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.16 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0001125 |
| Üksuse kasti laius | 0.075 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.1 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.015 |
| Parandamatu bitivea määr (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Kategooria kood | SSP |
| Komponenti jaoks | Server/workstation |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 85 °C |
| Lugemiskiirus | 6800 MB/s |
| Sügavus | 100.3 mm |
| SSD vormitegur | U.3 |
| SSD mahutavus | 3.84 TB |
| Riistvaraline krüptimine | Yes |
| Kõrgus | 14.9 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Mudel | WUS5EA176ESP7E3 |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 980000 IOPS |
| Mälu tüüp | TLC 3D NAND |
| Toetatud serveri operatsioonisüsteemid | Yes |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 2500000 h |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 80000 IOPS |
Seotud tooted
-
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti 36mm
● Laos (29)9,32 €Algne hind oli: 9,32 €.8,24 €Current price is: 8,24 €. -
Väljamüüdud 
Axagon 2.5″ SSD/HDD caddy DVD slot RSS-CD12
● Laost otsas8,47 € -

Gembird USB SATA adapter 2.5″ HDD SSD
● Laos (6)6,03 € -
Väljamüüdud 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ → 3.5″
● Laost otsas2,42 € -
Väljamüüdud 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280 6mm
● Laost otsas2,90 €Algne hind oli: 2,90 €.2,57 €Current price is: 2,57 €. -

Mini PC GMKtec G3 PLUS Intel N150 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (2)287,80 €