Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Western Digital Ultrastar DC HC590 26TB kõvaketas
1 085,97 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1450884
Kategooria: Kõvakettad ja välised kettad
Ultrastar DC HC590 | WUH722626AL5204 0F59375 | 26 TB | 7200 RPM | 3.5 ” | SAS | Operating temperature (T-T) -40 – 70 °C | Weight 670 g
| Brand | WESTERN DIGITAL |
|---|---|
| MPN | 0F59375 |
| Interface | SAS |
| Laius | 101.6 mm |
| Kaal | 670 g |
| Kokkuvõte | Western Digital DC HC590. HDD capacity: 26 TB, HDD speed: 7200 RPM, HDD size: 3.5", Interface: SAS |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.7 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0014175 |
| Kategooria kood | HDC |
| Komponenti jaoks | Server |
| Sügavus | 146.7 mm |
| HDD mahutavus | 26 TB |
| HDD perekonnanimi | Ultrastar DC HC590 |
| HDD liidese edastuskiirus | 12 Gbit/s |
| HDD suurus | 3.5" |
| HDD kiirus | 7200 RPM |
| Kõrgus | 26.1 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Mudeli nimi | WUH722626AL5204 0F59375 |
| Töövibratsioon | 200 G |
| Tööpinge | 5 / 12 V |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 600000 h |
| Kogus paki kohta | 1 pc(s) |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ sinine
● Laost otsas5,98 € -

Gembird HDD raam 2×2.5 3.5
● Laos (28)0,97 € -

Gembird HDD korpus 2.5″ sinine
● Laos (50)5,55 € -

Gembird HDD korpus 2.5″ USB 2.0
● Laos (27)3,13 € -

Axagon HDD korpus 2.5″ USB 3.2
● Laos (7)5,69 € -
-7% 
Gembird HDD korpus 2.5″ USB3 läbipaistev
● Laos (1)4,34 €Algne hind oli: 4,34 €.4,05 €Current price is: 4,05 €.