Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Western Digital Ultrastar DC HC590 24TB SAS kõvaketas
1 003,52 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1426091
Kategooria: Kõvakettad ja välised kettad
Ultrastar DC HC580 | WUH722424AL5204 0F62802 | 24 TB | 7200 RPM | Buffer 512 MB | 3.5 ” | SAS | Average latency 4.16 ms | Operating temperature (T-T) 5 – 60 °C | Weight 670 g
| Brand | WESTERN DIGITAL |
|---|---|
| MPN | WUH722424AL5204 0F62802 |
| Hot-swap | No |
| Interface | SAS |
| Operating shock | 40 G |
| Töökoormuse määra piirang | 550 TB/year |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Laius | 101.6 mm |
| Kaal | 670 g |
| Garantiiaeg | 5 year(s) |
| Kokkuvõte | Western Digital Ultrastar DC HC580. HDD capacity: 24 TB, HDD speed: 7200 RPM, Storage drive buffer size: 512 MB, HDD size: 3.5", Interface: SAS |
| Keskmine latentsusaeg | 4.16 ms |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.7 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0014175 |
| Parandamatu bitivea määr (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Kategooria kood | HDC |
| Komponenti jaoks | Server/workstation |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Salvestusdraivi puhvri suurus | 512 MB |
| Sügavus | 147 mm |
| HDD mahutavus | 24 TB |
| HDD perekonnanimi | Ultrastar DC HC580 |
| HDD liidese edastuskiirus | 12 Gbit/s |
| HDD suurus | 3.5" |
| HDD kiirus | 7200 RPM |
| HDD pidev edastuskiirus | 298 MiB/s |
| Kõrgus | 26.1 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 5 – 60 °C |
| Mudeli nimi | WUH722424AL5204 0F62802 |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Töövibratsioon | 0.7 G |
| Tööpinge | 5 / 12 V |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 2500000 h |
| Energiatarve (kirjutamine) | 8.7 W |
| Energiatarve (jõudeolekus) | 5.8 W |
| Mittetöötav vibratsioon | 1.04 G |
| Kogus paki kohta | 1 pc(s) |
| Mittetöötav šokk | 200 G |
| Energiatarve (loetud) | 8.7 W |
Seotud tooted
-

Gembird HDD raam 2×2.5 3.5
● Laos (28)0,97 € -

Gembird HDD korpus 2.5″ USB 2.0
● Laos (27)3,13 € -

Dell HDD täitepaneel 3.5
● Laos (18)1,00 € -

Gembird HDD korpus 2.5″ USB-C hall
● Laos (100)6,24 € -

Gembird HDD raam 3.5 5.25
● Laos (9)0,68 € -

Gembird HDD korpus 2.5″ hõbedane
● Laos (21)5,52 €