Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Western Digital Ultrastar DC HC580 24TB SATA kõvaketas
641,00 €
Tarne
Brightness 4000 ANSI lumens | Projection technology DLP | Projector native resolution UHD 4K (3840×2160) | Contrast ratio (typical) 10000:1 | Native aspect ratio 16:9 | Number of colours 1.07 billion colours | Keystone correction, vertical -30 – 30 ° | Keystone correction, horizontal -30 – 30 ° | Service life of light source 5000 h | Focus Auto | Built-in speaker(s) Yes | Market positioning Portable | Product type Standard throw projector | Power source AC | Power consumption (typical) 310 W | Weight 3.1 kg
| Brand | ACER |
|---|---|
| MPN | MR.JWK11.00P |
| Projector brightness | 4000 ANSI lumens |
| Service life of light source | 10000 h, 5000 h |
| Full HD | Yes |
| S/PDIF out port | Yes |
| Manual | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri väljundpinge | 100 – 240 V |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 120 – 230 V |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Laius | 313 mm |
| Kaal | 3.1 kg |
| Analoogsignaali vormingu süsteem | NTSC, PAL, SECAM |
| Heli (V/P) sisend | 1 |
| Heli (L/R) väljund | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| Vertikaalne skaneerimise vahemik | 15 – 135 Hz |
| Patareid kaasas | Yes |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 4.25 |
| Ühik arvutatud maht | 0.02346 |
| Üksuse kasti laius | 0.17 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.4 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.345 |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Kaablid kaasas | AC |
| Kandekott | Yes |
| Kategooria kood | OTP |
| Toetatud kuvasuhted | 4:3, 16:9 |
| RMS nimivõimsus | 10 W |
| Vertikaalne trapetsikorrektsioon | -30 – 30° |
| Toote värv | White |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 10000:1 |
| Sügavus | 240 mm |
| Lambi võimsus | 240 W |
| Lampide kogus | 1 lamp(s) |
| Fookus | Auto |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI versioon | 2.0 |
| Kõrgus | 113.7 mm |
| Horisontaalne skaneerimise ulatus | 24 – 240 kHz |
| Horisontaalne trapetsikorrektsioon | -30 – 30° |
| Mudel | X1827 |
| Maci operatsioonisüsteemid toetatud | Yes |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Toote tüüp | Standard throw projector |
| Toiteallikas | AC |
| Maci ühilduvus | Yes |
| Turu positsioneerimine | Portable |
| Müratase | 26 dB |
| Energiatarve (tüüpiline) | 310 W |
| Juhtpult | Yes |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Värvide arv | 1.07 billion colours |
| Projektsioonitehnoloogia | DLP |
| Paigutus | Wall |
| Projektori loomulik eraldusvõime | UHD 4K (3840×2160) |
Seotud tooted
-

Be Quiet HDD raam BGA05
● Laos (30)4,62 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ hall
● Laost otsas5,98 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ kuldne
● Laost otsas5,98 € -
-7% 
Gembird HDD korpus 2.5″ USB3 läbipaistev
● Laos (1)4,34 €Algne hind oli: 4,34 €.4,05 €Current price is: 4,05 €. -
-12% 
Axagon HDD korpus 2.5″ USB 3.2
● Laos (7)6,29 €Algne hind oli: 6,29 €.5,56 €Current price is: 5,56 €. -

Gembird HDD korpus 2.5″ USB 2.0
● Laos (27)3,13 €