Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Western Digital Ultrastar DC HC580 22TB kõvaketas
911,08 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1448164
Kategooria: Kõvakettad ja välised kettad
Ultrastar DC HC580 | WUH722422ALE6L4 0F62785 | 22 TB | 7200 RPM | Buffer 512 MB | 3.5 ” | Serial ATA | Average latency 4.16 ms | Operating temperature (T-T) 5 – 60 °C | Weight 670 g
| Brand | WESTERN DIGITAL |
|---|---|
| MPN | 0F62785 |
| Hot-swap | No |
| Interface | Serial ATA |
| Operating shock | 40 G |
| Töökoormuse määra piirang | 550 TB/year |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Laius | 101.6 mm |
| Kaal | 670 g |
| Garantiiaeg | 5 year(s) |
| Kokkuvõte | Western Digital Ultrastar DC HC580. HDD capacity: 22 TB, HDD speed: 7200 RPM, Storage drive buffer size: 512 MB, HDD size: 3.5", Interface: Serial ATA |
| Keskmine latentsusaeg | 4.16 ms |
| Ühikud saatekasti kohta | 20 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.7 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0014033 |
| Üksuse kasti laius | 0.025 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.1 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.145 |
| Kategooria kood | HES |
| Komponenti jaoks | Server/workstation |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Salvestusdraivi puhvri suurus | 512 MB |
| Sügavus | 147 mm |
| Toote netokaal | 0.67 |
| HDD mahutavus | 22 TB |
| HDD perekonnanimi | Ultrastar DC HC580 |
| HDD suurus | 3.5" |
| HDD kiirus | 7200 RPM |
| HDD pidev edastuskiirus | 291 MiB/s |
| Kõrgus | 26.1 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 5 – 60 °C |
| Mudel | Western Digital Ultrastar 22TB DC HC580 |
| Mudeli nimi | WUH722422ALE6L4 0F62785 |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Töövibratsioon | 0.7 G |
| Tööpinge | 5 / 12 V |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 2500000 h |
| Energiatarve (kirjutamine) | 8.5 W |
| Energiatarve (jõudeolekus) | 5.5 W |
| Mittetöötav vibratsioon | 1.04 G |
| Kogus paki kohta | 1 pc(s) |
| Mittetöötav šokk | 200 G |
| Energiatarve (loetud) | 8.5 W |
Seotud tooted
-
-7% 
Gembird HDD korpus 2.5″ USB3 läbipaistev
● Laos (1)4,34 €Algne hind oli: 4,34 €.4,05 €Current price is: 4,05 €. -
-12% 
Axagon HDD korpus 2.5″ USB 3.2
● Laos (7)6,29 €Algne hind oli: 6,29 €.5,56 €Current price is: 5,56 €. -
Väljamüüdud 
Supermicro fikseeritud HDD sahtel dual
● Laost otsas5,52 €Algne hind oli: 5,52 €.5,29 €Current price is: 5,29 €. -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ kuldne
● Laost otsas5,98 € -
Väljamüüdud 
Rivacase HDD kott must
● Laost otsas8,65 € -

Gembird HDD korpus 2.5″ hõbedane
● Laos (21)5,52 €