Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Western Digital Ultrastar DC HC555 18TB SAS kõvaketas
685,22 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (20)
Tootekood: 1437025
Kategooria: Kõvakettad ja välised kettad
Ultrastar DC HC555 | WUH722018CL5204 0B47747 | 18 TB | 7200 RPM | Buffer 512 MB | 3.5 ” | SAS3 | Average latency 4.16 ms | 24/7 operation Yes | Operating temperature (T-T) 5 – 60 °C | Weight 679 g
| Brand | WESTERN DIGITAL |
|---|---|
| MPN | 0B47747 |
| Hot-swap | No |
| Interface | SAS3 |
| Operating shock | 50 G |
| 24/7 operatsioon | Yes |
| Laius | 101.6 mm |
| Kaal | 679 g |
| Garantiiaeg | 5 year(s) |
| Kokkuvõte | Western Digital Ultrastar DC HC555. HDD capacity: 18 TB, HDD speed: 7200 RPM, Storage drive buffer size: 512 MB, HDD size: 3.5", Interface: SAS3 |
| Keskmine latentsusaeg | 4.16 ms |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.679 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000495/0.0014149 |
| Üksuse kasti laius | 0.03 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.15 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.11 |
| Kategooria kood | HDC |
| Komponenti jaoks | Server/workstation |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Salvestusdraivi puhvri suurus | 512 MB |
| Start/stopp tsüklid | 600000 |
| Sügavus | 147 mm |
| HDD keskmine edastuskiirus | 269 MB/s |
| HDD mahutavus | 18 TB |
| HDD perekonnanimi | Ultrastar DC HC555 |
| HDD liidese edastuskiirus | 12 Gbit/s |
| HDD suurus | 3.5" |
| HDD kiirus | 7200 RPM |
| HDD pidev edastuskiirus | 257 MiB/s |
| Kõrgus | 26.1 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 5 – 60 °C |
| Mudeli nimi | WUH722018CL5204 0B47747 |
| Töövibratsioon | 0.67 G |
| Tööpinge | 5 / 12 V |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 2500000 h |
| Energiatarve (tüüpiline) | 8.8 W |
| Energiatarve (jõudeolekus) | 5.4 W |
| Mittetöötav vibratsioon | 1.04 G |
| Mittetöötav šokk | 250 G |
Seotud tooted
-
-12% 
Axagon HDD korpus 2.5″ USB 3.2
● Laos (11)6,05 €Algne hind oli: 6,05 €.5,35 €Current price is: 5,35 €. -
-7% 
Gembird HDD korpus 2.5″ USB3 läbipaistev
● Laos (1)4,34 €Algne hind oli: 4,34 €.4,05 €Current price is: 4,05 €. -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ sinine
● Laost otsas5,98 € -

Dell HDD täitepaneel 2.5
● Laos (4)1,00 € -

Gembird HDD raam 3.5 5.25
● Laos (9)0,68 € -

Gembird HDD korpus 2.5″ hõbedane
● Laos (21)5,52 €