Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Western Digital Ultrastar DC HC550 18TB SAS kõvaketas
756,16 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1302512
Kategooria: Kõvakettad ja välised kettad
Ultrastar DC HC550 | WUH721818AL5204 | 18 TB | 7200 RPM | Buffer 512 MB | 3.5 ” | SAS | Average latency 4.16 ms | 24/7 operation Yes | Operating temperature (T-T) 5 – 60 °C | Weight 690 g
| Brand | WESTERN DIGITAL |
|---|---|
| MPN | 0F38353 |
| Interface | SAS |
| Operating shock | 50 G |
| Manual | Yes |
| 24/7 operatsioon | Yes |
| Töökoormuse määra piirang | 550 TB/year |
| Laius | 101.6 mm |
| Kaal | 690 g |
| Kokkuvõte | Western Digital Ultrastar DC HC550. HDD capacity: 18 TB, HDD speed: 7200 RPM, Storage drive buffer size: 512 MB, HDD size: 3.5", Interface: SAS |
| Keskmine latentsusaeg | 4.16 ms |
| Ühikud saatekasti kohta | 20 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.72 |
| Ühik arvutatud maht | 0.00165 |
| Üksuse kasti laius | 0.1 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.02 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.15 |
| Kategooria kood | HDC |
| Komponenti jaoks | Server/workstation |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Salvestusdraivi puhvri suurus | 512 MB |
| Start/stopp tsüklid | 600000 |
| Sügavus | 147 mm |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84717050 |
| HDD mahutavus | 18 TB |
| HDD perekonnanimi | Ultrastar DC HC550 |
| HDD liidese edastuskiirus | 12 Gbit/s |
| HDD suurus | 3.5" |
| HDD kiirus | 7200 RPM |
| Kõrgus | 26.1 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 5 – 60 °C |
| Mudeli nimi | WUH721818AL5204 |
| Müratase (tühikäigul) | 2 dB |
| Töövibratsioon | 0.67 G |
| Tööpinge | 5 / 12 V |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 2500000 h |
| Energiatarve (kirjutamine) | 6.5 W |
| Energiatarve (jõudeolekus) | 5.6 W |
| Mittetöötav vibratsioon | 1.04 G |
| Kogus paki kohta | 1 pc(s) |
| Mittetöötav šokk | 250 G |
| Energiatarve (loetud) | 6.5 W |
Seotud tooted
-

Dell HDD täitepaneel 3.5
● Laos (18)1,00 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ kuldne
● Laost otsas5,98 € -
Väljamüüdud 
Supermicro fikseeritud HDD sahtel dual
● Laost otsas5,52 €Algne hind oli: 5,52 €.5,29 €Current price is: 5,29 €. -

Axagon HDD korpus 2.5″ USB 3.2
● Laos (7)5,69 € -

Gembird HDD korpus 2.5″ sinine
● Laos (50)5,55 € -
-7% 
Gembird HDD korpus 2.5″ USB3 läbipaistev
● Laos (1)4,34 €Algne hind oli: 4,34 €.4,05 €Current price is: 4,05 €.