Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
-6%


Western Digital Red Pro 24TB kõvaketas
958,86 € Algne hind oli: 958,86 €.900,00 €Current price is: 900,00 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (5)
Tootekood: 1454358
Kategooria: Kõvakettad ja välised kettad
Red Pro | 24 TB | 7200 RPM | 3.5 ” | Serial ATA | Hybrid-HDD cache memory 512 GB | Operating temperature (T-T) 0 – 65 °C
| Brand | WESTERN DIGITAL |
|---|---|
| MPN | WD241KFGX |
| Interface | Serial ATA |
| Töökoormuse määra piirang | 550 TB/year |
| Laius | 101 mm |
| Garantiiaeg | 5 year(s) |
| Kokkuvõte | Western Digital Red Pro WD241KFGX. HDD capacity: 24 TB, HDD speed: 7200 RPM, HDD size: 3.5", Interface: Serial ATA, Hybrid-HDD cache memory: 512 GB |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.66 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0003938 |
| Üksuse kasti laius | 0.025 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.15 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.105 |
| Kategooria kood | HDS |
| Komponenti jaoks | PC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Sügavus | 147 mm |
| HDD keskmine edastuskiirus | 287 MB/s |
| HDD mahutavus | 24 TB |
| HDD perekonnanimi | Red Pro |
| HDD suurus | 3.5" |
| HDD kiirus | 7200 RPM |
| Kõrgus | 26 mm |
| Hübriid-kõvaketta vahemälu | 512 GB |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 65 °C |
| Kogus paki kohta | 1 pc(s) |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Rivacase HDD kott must
● Laost otsas8,65 € -
Väljamüüdud 
Supermicro fikseeritud HDD sahtel dual
● Laost otsas5,52 €Algne hind oli: 5,52 €.5,29 €Current price is: 5,29 €. -

Gembird HDD korpus 2.5″ sinine
● Laos (50)5,52 € -

Be Quiet HDD raam BGA05
● Laos (30)4,62 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD kinnitusraam 2.5″ → 5.25″
● Laost otsas2,44 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ USB 3.0
● Laost otsas5,87 €