Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Western Digital Red Pro 16TB NAS kõvaketas
642,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (12)
Tootekood: 1323661
Kategooria: NAS- ja serveriseadmed
Red Pro | 16 TB | 7200 RPM | Buffer 512 MB | 3.5 ” | Serial ATA | 24/7 operation Yes | Operating temperature (T-T) 0 – 65 °C | Weight 690 g
| Brand | WESTERN DIGITAL |
|---|---|
| MPN | WD161KFGX |
| Interface | Serial ATA |
| Operating shock | 30 G |
| 24/7 operatsioon | Yes |
| Laius | 101.6 mm |
| Kaal | 690 g |
| Kokkuvõte | Western Digital Red Pro . HDD capacity: 16 TB, HDD speed: 7200 RPM, Storage drive buffer size: 512 MB, HDD size: 3.5", Interface: Serial ATA |
| Ühikud saatekasti kohta | 20 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.75 |
| Ühik arvutatud maht | 0.001415 |
| Üksuse kasti laius | 0.025 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.15 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.1 |
| Kategooria kood | HDS |
| Komponenti jaoks | NAS |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Salvestusdraivi puhvri suurus | 512 MB |
| Sügavus | 147 mm |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84717050 |
| HDD mahutavus | 16 TB |
| HDD perekonnanimi | Red Pro |
| HDD liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| HDD suurus | 3.5" |
| HDD kiirus | 7200 RPM |
| Kõrgus | 26.1 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 65 °C |
Seotud tooted
-

NAS siinide komplekt QNAP RAIL-B02
● Laos (8)59,00 € -
Väljamüüdud 
QNAP QM2-4P-384 SSD laienduskaart
● Laost otsas159,00 € -
Väljamüüdud 
CD-mängija ja raadio Panasonic SC-PM270EG-S
● Laost otsas64,00 € -
-7% 
QNAP TS-133 1-bay NAS
● Laos (4)155,00 €Algne hind oli: 155,00 €.143,76 €Current price is: 143,76 €. -

QNAP TR-002 2-bay DAS USB-C kettakarp
● Laos (3)155,00 € -

QNAP QM2-2P-244A SSD laienduskaart
● Laos (10)119,63 €