Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Western Digital Purple Pro 26TB kõvaketas
1 038,74 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1437302
Kategooria: Kõvakettad ja välised kettad
Purple Pro | 26 TB | 7200 RPM | 3.5 ” | Serial ATA III | Operating temperature (T-T) 0 – 65 °C | Weight 690 g
| Brand | WESTERN DIGITAL |
|---|---|
| MPN | WD260PURP |
| Interface | Serial ATA III |
| Laius | 101.6 mm |
| Kaal | 690 g |
| Garantiiaeg | 5 year(s) |
| Kokkuvõte | Western Digital Purple Pro WD240PURP. HDD capacity: 26 TB, HDD speed: 7200 RPM, HDD size: 3.5", Interface: Serial ATA III |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.674 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0003625 |
| Kategooria kood | HDU |
| Sertifitseerimine | BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL |
| Komponenti jaoks | Surveillance system |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Sügavus | 147 mm |
| HDD keskmine edastuskiirus | 287 MB/s |
| HDD mahutavus | 26 TB |
| HDD perekonnanimi | Purple Pro |
| HDD liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| HDD suurus | 3.5" |
| HDD kiirus | 7200 RPM |
| Kõrgus | 26.1 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 65 °C |
| Mudel | WD260PURP |
| Kogus paki kohta | 1 pc(s) |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Supermicro fikseeritud HDD sahtel dual
● Laost otsas5,52 €Algne hind oli: 5,52 €.5,29 €Current price is: 5,29 €. -
-12% 
Axagon HDD korpus 2.5″ USB 3.2
● Laos (7)6,29 €Algne hind oli: 6,29 €.5,56 €Current price is: 5,56 €. -
Väljamüüdud 
Rivacase HDD kott must
● Laost otsas8,65 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD kinnitusraam 2.5″ → 5.25″
● Laost otsas2,44 € -

Dell HDD täitepaneel 2.5
● Laos (4)1,00 € -

Gembird HDD korpus 2.5″ USB-C hall
● Laos (100)6,24 €