Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
-2%


Western Digital Purple Pro 22TB kõvaketas
793,87 € Algne hind oli: 793,87 €.777,00 €Current price is: 777,00 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (1)
Tootekood: 1378170
Kategooria: Kõvakettad ja välised kettad
Purple Pro | 22 TB | 7200 RPM | Buffer 512 MB | 3.5 ” | Serial ATA III | 24/7 operation Yes | Operating temperature (T-T) 0 – 65 °C | Weight 670 g
| Brand | WESTERN DIGITAL |
|---|---|
| MPN | WD221PURP |
| Hot-swap | No |
| Interface | Serial ATA III |
| RAID levels | JBOD |
| Operating shock | 40 G |
| 24/7 operatsioon | Yes |
| Töökoormuse määra piirang | 550 TB/year |
| Laius | 101.6 mm |
| Täiustatud vorming (AF) | Yes |
| Kaal | 670 g |
| Kokkuvõte | Western Digital Purple Pro. HDD capacity: 22 TB, HDD speed: 7200 RPM, Storage drive buffer size: 512 MB, HDD size: 3.5", Interface: Serial ATA III |
| Ühikud saatekasti kohta | 20 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.7 |
| Ühik arvutatud maht | 0.001463 |
| Üksuse kasti laius | 0.03 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.15 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.105 |
| Kategooria kood | HDU |
| Komponenti jaoks | Surveillance system |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Salvestusdraivi puhvri suurus | 512 MB |
| Start/stopp tsüklid | 600000 |
| Sügavus | 147 mm |
| HDD mahutavus | 22 TB |
| HDD perekonnanimi | Purple Pro |
| HDD liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| HDD suurus | 3.5" |
| HDD kiirus | 7200 RPM |
| Kõrgus | 26.1 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 65 °C |
| Mudel | WD221PURP |
| Müratase (tühikäigul) | 20 dB |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 2500000 h |
| Energiatarve (jõudeolekus) | 5.6 W |
| Kogus paki kohta | 1 pc(s) |
| Mittetöötav šokk | 200 G |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 1.2 W |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Gembird HDD raam 2.5 3.5
● Laost otsas0,63 € -

Gembird HDD raam 2×2.5 3.5
● Laos (28)0,97 € -
-12% 
Axagon HDD korpus 2.5″ USB 3.2
● Laos (7)6,29 €Algne hind oli: 6,29 €.5,56 €Current price is: 5,56 €. -

Gembird HDD korpus 2.5″ sinine
● Laos (50)5,52 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ must
● Laost otsas5,52 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ USB 3.0
● Laost otsas5,87 €