Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Western Digital Purple 18TB kõvaketas
719,23 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1336570
Kategooria: Kõvakettad ja välised kettad
Purple | 18 TB | 7200 RPM | Buffer 512 MB | 3.5 ” | Serial ATA III | Operating temperature (T-T) 0 – 65 °C | Weight 690 g
| Brand | WESTERN DIGITAL |
|---|---|
| MPN | WD181PURP |
| Interface | Serial ATA III |
| Operating shock | 50 G |
| Töökoormuse määra piirang | 550 TB/year |
| Laius | 101.6 mm |
| Kaal | 690 g |
| Kokkuvõte | Western Digital Purple Pro. HDD capacity: 18 TB, HDD speed: 7200 RPM, Storage drive buffer size: 512 MB, HDD size: 3.5", Interface: Serial ATA III |
| Ühikud saatekasti kohta | 20 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.674 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0014175 |
| Üksuse kasti laius | 0.11 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.025 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.15 |
| Kategooria kood | HDU |
| Sertifitseerimine | RoHS |
| Komponenti jaoks | Server/workstation |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Salvestusdraivi puhvri suurus | 512 MB |
| Start/stopp tsüklid | 600000 |
| Sügavus | 147 mm |
| Löögiandur | Yes |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84717050 |
| HDD mahutavus | 18 TB |
| HDD perekonnanimi | Purple |
| HDD liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| HDD suurus | 3.5" |
| HDD kiirus | 7200 RPM |
| Kõrgus | 26.1 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 65 °C |
| Müratase (tühikäigul) | 20 dB |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 2500000 h |
| Energiatarve (kirjutamine) | 6.3 W |
| Energiatarve (jõudeolekus) | 5.9 W |
| Kogus paki kohta | 1 pc(s) |
| Mittetöötav šokk | 250 G |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.9 W |
| Energiatarve (loetud) | 6.3 W |
Seotud tooted
-

Dell HDD täitepaneel 2.5
● Laos (4)1,00 € -

Gembird HDD korpus 2.5″ punane
● Laos (30)5,52 € -

Gembird HDD korpus 2.5″ USB 2.0
● Laos (27)3,12 € -
Väljamüüdud 
Rivacase HDD kott must
● Laost otsas8,65 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD kinnitusraam 2.5″ → 5.25″
● Laost otsas2,44 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ USB 3.0
● Laost otsas5,87 €