Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Western Digital Gold 24TB kõvaketas
620,00 €
Tarne
Model iPhone 13 | Colour Green | Storage 512 GB | Screen 6.1 ” | Flat | 2532 x 1170 pixels | CPU A15 | Network 5G | SIM card NanoSIM + eSIM | Bluetooth Yes | OS iOS 15 | IP IP68 | USB-C charging power 25 W | Weight 174 g | Weight 0.174 kg
| Brand | APPLE |
|---|---|
| MPN | MNGM3QN/A |
| Rounded display corners | Yes |
| Digital zoom | 5x |
| Second rear camera lens elements | 7-element lens |
| Self-timer | Yes |
| 3G standards | DC-HSDPA, HSPA+, UMTS |
| 4G standard | LTE |
| AirPlay | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| iBeacon | Yes |
| MIMO | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| SIM card capability | Dual SIM |
| Wi-Fi | Yes |
| USB port | No |
Yes |
|
| Short Message Service (SMS) | Yes |
| BeiDou | Yes |
| Galileo | Yes |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Yes |
| Orientation sensor | Yes |
| Body SAR (EU) | 0.99 W/kg |
| Head SAR (EU) | 0.98 W/kg |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | No |
| Kiirendusmõõtur | Yes |
| Juhtmeta laadimine | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Laius | 71.5 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi positsioneerimine | Yes |
| Kaal | 174 g |
| Ümbritseva valguse andur | Yes |
| Toetatud on LTE-kõne (VoLTE) | Yes |
| Rakenduste levitamise platvorm | Apple App Store |
| Häälvalimine | Yes |
| Häälkäsklused | Yes |
| Video stabilisaator | Yes |
| Toetatud helivormingud | AAC, AAC-LC, AAX, AAX+, AC3, EAC3, FLAC, HE-AAC, HE-AAC v2, MP3, PCM |
| Videosalvestusrežiimid | 720p, 1080p, 2160p |
| Virtuaalne assistent | Apple Siri |
| Toetatud videovormingud | H.264, HEVC, M-JPEG, MPEG4 |
| Video jäädvustamise eraldusvõime (max) | 3840 x 2160 pixels |
| Videokõne | Yes |
| Autofookus | Yes |
| Vibroalarm | Yes |
| USB Type-C nõutav laadimisvõimsus (max) | 20 W, 25 W |
| USB Type-C laadimisport | No |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| Baromeeter | Yes |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.32 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0004455 |
| Üksuse kasti laius | 0.09 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.165 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.03 |
| Bluetooth versioon | 5.0 |
| Puuteekraan | Yes |
| Ajavaherežiim | Yes |
| Kaablid kaasas | USB Type-C to Lightning |
| Kategooria kood | MPH |
| Ühilduvad mälukaardid | Not supported |
| Tellimuse tüüp | No subscription |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -20 – 45 °C |
| Pidev heli taasesituse aeg | 75 h |
| Ekraani kuju | Flat |
| Toote värv | Green |
| Pidev video taasesitusaeg | 19 h |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | Extreme Dynamic Range (XDR), High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Eraldusvõime jäädvustamiskiirusel | 1920×1080@120fps, 1920×1080@240fps, 1920×1080@30fps, 1920×1080@60fps, 3840×2160@24fps, 3840×2160@30fps, 3840×2160@60fps |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 2000000:1 |
| Kaitsefunktsioonid | Dust resistant, Splash proof, Water resistant |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 7.65 mm |
| Kuva diagonaal | 15.5 cm (6.1") |
| Positsiooni asukoht | Yes |
| Kõlarid | stereo |
| Valjuhääldi | Yes |
| SIM kaardi tüüp | NanoSIM + eSIM |
| Esikaamera ava number | 2.2 |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Neuraalne protsessorüksus (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
| Toote netokaal | 0.174 |
| Ekraani heledus | 800 cd/m² |
| Esikaamera eraldusvõime (numbriline) | 12 MP |
| Ekraani klaasi tüüp | Ceramic Shield |
| Ekraani eraldusvõime | 2532 x 1170 pixels |
| Geosildistamine | Yes |
| Elektrooniline kompass | Yes |
| Näotuvastus | Yes |
| Näo tuvastus | Yes |
| Kiirlaadimine | Yes |
| Sõrmejäljekindel | Yes |
| Vormitegur | Bar |
| Esikaamera tüüp | Single camera |
| Graafikakaardi tuumad | 4 |
| Güroskoop | Yes |
| Kõrvaklappide ühenduvus | Lightning |
| Ühilduvus kuuldeaparaatidega | Yes |
| Peakomplekt kaasas | No |
| Kõrgus | 146.7 mm |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Korpuse materjal | Aluminium, Glass |
| Optiline suum | 2x |
| Neuraalprotsessori (NPU) tuumad | 16 |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 35 °C |
| Pildi stabilisaator | Yes |
| Piksepistik | Yes |
| Maci operatsioonisüsteemid toetatud | Yes |
| Tagumise kaamera tüüp | Dual camera |
| Mudeli nimi | iPhone 13 |
| Mitmekordne löök | Yes |
| Pikslite tihedus | 460 ppi |
| Tagakaamera objektiivi elemendid | 5-element lens |
| Mobiilsidevõrgu loomine | 5G |
| Öörežiim | Yes |
| Maksimaalne ekraani heledus (HDR) | 1200 cd/m² |
| Maksimaalne kaadrisagedus | 240 fps |
| Protsessori perekond | Apple |
| Lähedusandur | Yes |
| Teise tagakaamera eraldusvõime (numbriline) | 12 MP |
| Töökõrgus merepinnast | 0 – 3000 m |
| Teise tagakaamera ava number | |
| Operatsioonisüsteem installitud | iOS 15 |
| Protsessori mudel | A15 |
| Tagumine kaamera välklamp | Yes |
| Remonditavuse indeks | 7.3 |
| Panoraam | Yes |
| Tagumise kaamera ava number | 2.4 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Tagumise kaamera vaatevälja (FOV) nurk | 120° |
| Sisemine mälumaht | 512 GB |
| Platvorm | iOS |
| Multimeediasõnumiteenus (MMS) | Yes |
| Tagumise kaamera eraldusvõime (numbriline) | 12 MP |
Seotud tooted
-

Axagon HDD korpus 2.5″ USB 3.2
● Laos (7)5,69 € -

Be Quiet HDD raam BGA05
● Laos (30)4,62 € -
Väljamüüdud 
Rivacase HDD kott must
● Laost otsas8,65 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ kuldne
● Laost otsas5,98 € -

Gembird HDD korpus 2.5″ roosa
● Laos (1)5,98 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ USB 3.0
● Laost otsas5,87 €