Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Western Digital Gold 22TB kõvaketas
737,18 € Algne hind oli: 737,18 €.530,00 €Current price is: 530,00 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1378168
Kategooria: Kõvakettad ja välised kettad
Gold | 22 TB | 7200 RPM | Buffer 512 MB | 3.5 ” | Serial ATA III | Operating temperature (T-T) 5 – 60 °C | Weight 670 g
| Brand | WESTERN DIGITAL |
|---|---|
| MPN | WD221KRYZ |
| Hot-swap | No |
| Interface | Serial ATA III |
| Operating shock | 40 G |
| Laius | 101.6 mm |
| Kaal | 670 g |
| Kokkuvõte | Western Digital Gold. HDD capacity: 22 TB, HDD speed: 7200 RPM, Storage drive buffer size: 512 MB, HDD size: 3.5", Interface: Serial ATA III |
| Ühikud saatekasti kohta | 20 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.705 |
| Ühik arvutatud maht | 0.00149 |
| Üksuse kasti laius | 0.1 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.145 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.025 |
| Kategooria kood | HES |
| Komponenti jaoks | Server/workstation |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Salvestusdraivi puhvri suurus | 512 MB |
| Sügavus | 147 mm |
| Toote netokaal | 0.6 |
| HDD mahutavus | 22 TB |
| HDD perekonnanimi | Gold |
| HDD liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| HDD suurus | 3.5" |
| HDD kiirus | 7200 RPM |
| Kõrgus | 26.1 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 5 – 60 °C |
| Mudel | WD221KRYZ |
| Müratase (tühikäigul) | 20 dB |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 2500000 h |
| Energiatarve (jõudeolekus) | 5.7 W |
| Kogus paki kohta | 1 pc(s) |
| Mittetöötav šokk | 200 G |
Seotud tooted
-
-7% 
Gembird HDD korpus 2.5″ USB3 läbipaistev
● Laos (1)4,34 €Algne hind oli: 4,34 €.4,05 €Current price is: 4,05 €. -

Dell HDD täitepaneel 3.5
● Laos (18)1,00 € -

Gembird HDD korpus 2.5″ USB 2.0
● Laos (27)3,12 € -
-12% 
Axagon HDD korpus 2.5″ USB 3.2
● Laos (11)6,05 €Algne hind oli: 6,05 €.5,35 €Current price is: 5,35 €. -

Gembird HDD korpus 2.5″ roosa
● Laos (1)5,98 € -

Gembird HDD korpus 2.5″ sinine
● Laos (50)5,52 €