Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Western Digital Gold 16TB SATA kõvaketas
639,35 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1304978
Kategooria: Kõvakettad ja välised kettad
Gold | 16 TB | 7200 RPM | Buffer 512 MB | 3.5 ” | Serial ATA | Weight 690 g
| Brand | WESTERN DIGITAL |
|---|---|
| MPN | WD161KRYZ |
| Interface | Serial ATA |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Laius | 101.6 mm |
| Kaal | 690 g |
| Kokkuvõte | Western Digital WD161KRYZ. HDD capacity: 16 TB, HDD speed: 7200 RPM, Storage drive buffer size: 512 MB, HDD size: 3.5", Interface: Serial ATA |
| Ühikud saatekasti kohta | 20 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.7 |
| Ühik arvutatud maht | 0.00147 |
| Üksuse kasti laius | 0.105 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.145 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.03 |
| Kategooria kood | HES |
| Komponenti jaoks | PC |
| Salvestusdraivi puhvri suurus | 512 MB |
| Sügavus | 26.1 mm |
| Toote netokaal | 0.59 |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84717050 |
| HDD mahutavus | 16 TB |
| HDD perekonnanimi | Gold |
| HDD suurus | 3.5" |
| HDD kiirus | 7200 RPM |
| Kõrgus | 147 mm |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Kogus paki kohta | 1 pc(s) |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ hall
● Laost otsas5,98 € -

Axagon HDD korpus 2.5″ USB 3.2
● Laos (7)5,69 € -

Gembird HDD korpus 2.5″ punane
● Laos (30)5,52 € -

Gembird HDD raam 2×2.5 3.5
● Laos (28)0,97 € -
-12% 
Axagon HDD korpus 2.5″ USB 3.2
● Laos (7)6,29 €Algne hind oli: 6,29 €.5,56 €Current price is: 5,56 €. -
-12% 
Axagon HDD korpus 2.5″ USB 3.2
● Laos (11)6,05 €Algne hind oli: 6,05 €.5,35 €Current price is: 5,35 €.