Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Western Digital Elements Desktop 24TB väline kõvaketas
491,63 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1437015
Kategooria: Kõvakettad ja välised kettad
Elements Desktop | WDBWLG0240HBK-EESN | 24000 GB | USB connector USB Type-A | USB version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | Colour Black | Operating temperature (T-T) 5 – 35 °C | Weight 900 g
| Brand | WESTERN DIGITAL |
|---|---|
| MPN | WDBWLG0240HBK-EESN |
| External power adapter | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Laius | 48 mm |
| Kaal | 900 g |
| Garantiiaeg | 2 year(s) |
| Kokkuvõte | Western Digital WD Elements 24TB HDD. HDD capacity: 24 TB. USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Product colour: Black |
| Kasutusjuhend | Yes |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB-pistik | USB Type-A |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.25 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0042435/0.004253 |
| Üksuse kasti laius | 0.09 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.225 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.21 |
| Toide tuleb ühenduskaablist | USB |
| Kaablid kaasas | AC, USB Type-A |
| Kategooria kood | HDE |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -20 – 65 °C |
| Toote värv | Black |
| Sügavus | 135 mm |
| Toote netokaal | 0.9 |
| HDD mahutavus | 24 TB |
| HDD perekonnanimi | Elements Desktop |
| Kõrgus | 165.8 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Maci operatsioonisüsteemid toetatud | MacOS |
| Tehasekood | WDBWLG0240HBK-EESN |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ hall
● Laost otsas5,98 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD kinnitusraam 2.5″ → 5.25″
● Laost otsas2,44 € -
-12% 
Axagon HDD korpus 2.5″ USB 3.2
● Laos (7)6,29 €Algne hind oli: 6,29 €.5,56 €Current price is: 5,56 €. -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ must
● Laost otsas5,52 € -

Gembird HDD raam 2×2.5 3.5
● Laos (28)0,97 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ sinine
● Laost otsas5,98 €