Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Western Digital 20TB SATA kõvaketas
824,87 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1458162
Kategooria: Kõvakettad ja välised kettad
20 TB | 7200 RPM | Buffer 512 MB | 3.5 ” | Serial ATA III | Average latency 4.16 ms | 24/7 operation Yes | Operating temperature (T-T) 5 – 60 °C | Weight 690 g
| Brand | WESTERN DIGITAL |
|---|---|
| MPN | 0B48724 |
| Hot-swap | No |
| Interface | Serial ATA III |
| Operating shock | 50 G |
| 24/7 operatsioon | Yes |
| Laius | 101.6 mm |
| Kaal | 690 g |
| Garantiiaeg | 5 year(s) |
| Kokkuvõte | Western Digital Ultrastar DC HC555. HDD capacity: 20 TB, HDD speed: 7200 RPM, Storage drive buffer size: 512 MB, HDD size: 3.5", Interface: Serial ATA III |
| Keskmine latentsusaeg | 4.16 ms |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.7 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0003625 |
| Kategooria kood | HES |
| Komponenti jaoks | Server/workstation |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Salvestusdraivi puhvri suurus | 512 MB |
| Start/stopp tsüklid | 600000 |
| Sügavus | 147 mm |
| Toote netokaal | 0.69 |
| HDD keskmine edastuskiirus | 285 MB/s |
| HDD mahutavus | 20 TB |
| HDD liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| HDD suurus | 3.5" |
| HDD kiirus | 7200 RPM |
| HDD pidev edastuskiirus | 272 MiB/s |
| Kõrgus | 26.1 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 5 – 60 °C |
| Mudeli nimi | DC HC555 |
| Töövibratsioon | 0.67 G |
| Tööpinge | 5 / 12 V |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 2500000 h |
| Energiatarve (tüüpiline) | 6.4 W |
| Energiatarve (jõudeolekus) | 5.3 W |
| Mittetöötav vibratsioon | 1.04 G |
| Mittetöötav šokk | 250 G |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ must
● Laost otsas5,52 € -

Gembird HDD korpus 2.5″ USB 2.0
● Laos (27)3,12 € -
Väljamüüdud 
Rivacase HDD kott must
● Laost otsas8,65 € -
-12% 
Axagon HDD korpus 2.5″ USB 3.2
● Laos (11)6,05 €Algne hind oli: 6,05 €.5,35 €Current price is: 5,35 €. -
-12% 
Axagon HDD korpus 2.5″ USB 3.2
● Laos (7)6,29 €Algne hind oli: 6,29 €.5,56 €Current price is: 5,56 €. -

Dell HDD täitepaneel 3.5
● Laos (18)1,00 €