Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

WD Ultrastar DC HC550 14TB SAS kõvaketas
632,48 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1404780
Kategooria: Kõvakettad ja välised kettad
Ultrastar DC HC550 | WUH721814AL5204 | 14 TB | 7200 RPM | Buffer 512 MB | 3.5 ” | SAS | Operating temperature (T-T) 5 – 60 °C | Weight 690 g
| Brand | WESTERN DIGITAL |
|---|---|
| MPN | 0F38528 |
| Hot-swap | No |
| Interface | SAS |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Laius | 101.6 mm |
| Kaal | 690 g |
| Kokkuvõte | Western Digital Ultrastar DC HC550. HDD capacity: 14 TB, HDD speed: 7200 RPM, Storage drive buffer size: 512 MB, HDD size: 3.5", Interface: SAS |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.7 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0014175 |
| Kategooria kood | HDC |
| Sertifitseerimine | BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL |
| Komponenti jaoks | Server/workstation |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Salvestusdraivi puhvri suurus | 512 MB |
| Sügavus | 147 mm |
| HDD mahutavus | 14 TB |
| HDD perekonnanimi | Ultrastar DC HC550 |
| HDD liidese edastuskiirus | 12 Gbit/s |
| HDD suurus | 3.5" |
| HDD kiirus | 7200 RPM |
| Kõrgus | 26.1 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 5 – 60 °C |
| Mudeli nimi | WUH721814AL5204 |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 2500000 h |
| Energiatarve (kirjutamine) | 8.8 W |
| Energiatarve (jõudeolekus) | 5.8 W |
| Energiatarve (loetud) | 8.8 W |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Gembird HDD kinnitusraam 2.5″ → 5.25″
● Laost otsas2,44 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ sinine
● Laost otsas5,98 € -

Gembird HDD raam 3.5 5.25
● Laos (9)0,68 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD raam 2.5 3.5
● Laost otsas0,63 € -
Väljamüüdud 
Supermicro fikseeritud HDD sahtel dual
● Laost otsas5,52 €Algne hind oli: 5,52 €.5,29 €Current price is: 5,29 €. -

Gembird HDD korpus 2.5″ roosa
● Laos (1)5,98 €