Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Vöötoide xTool P2/P2S jaoks
376,42 €
Tarne
Belt feeder xTool P2/P2S jaoks
xTool P2 ja P2S jaoks mõeldud linttoitja suurendab masina tööala oluliselt – kuni 3000 mm × 500 mm. See võimaldab teil graveerida pikki materjale ilma neid jagamata ja töödelda rohkem osi korraga. See on lahendus neile, kes soovivad töötada kiiremini, täpsemalt ja tõhusamalt.
Automaatne materjali toitmine
Masin plaanib automaatselt graveerimistee ja liigutab materjali ilma käsitsi toitmiseta. See mitte ainult ei säästa aega, vaid suurendab ka täpsust – unustage positsioneerimisvead.
Masina erinevaid materjale – ilma piiranguteta
Selle toitjaga laiendate materjalide valikut, mida saab töödelda. Lisaks klassikalisele vineerile, akrüülile või MDF-le (keskmise tihedusega puitkiudplaat) saate töötada ka pehmete materjalidega, nagu kork, vill või EVA vaht (etüleenvinüülatsetaat, vaht, mis on valmistatud etüleeni ja vinüülatsetaadi ko-polümeerist). Olenemata tekstuurist või paksusest – toitja tagab materjali stabiilse ja sujuva liikumise.
Stabiilsus, mis teeb vahet
Ülemised ja alumised surve rullikud on valmistatud libisemiskindlatest materjalidest. See tagab, et nii õhukesed kui ka paksemad plaadid on kindlalt paigal, ilma et oleks ohtu töö käigus nihkuda.
Mõeldud disain
Toitja raudade paigaldamine on lihtne tänu klõpsamissüsteemile, ja värvikoodiga survemärgid aitavad teil kiiresti valida õige surve konkreetse materjali jaoks. Lisaks võimaldab alumine nupp mugavalt reguleerida materjali positsiooni ning joondamisvõrk aitab ühtlaselt joondada valitud materjali toitmis suunaga.
| Tootja | XTool |
|---|---|
| mudel | P5010199 |
| Ühilduvus | xTool P2 / P2S |
| Mõõtmed | 687 × 200 × 135 mm |
| Kaal | 4.55 kg |
| Maksimaalne kiirus | 160 mm/s |
| Maksimaalne töötlemisala | 3000 mm × 500 mm |
| Maksimaalne materjali laius | 624 mm |
| Minimaalne materjali laius | 65 mm |
| Maksimaalne materjali paksus |





