Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Vention isane-emale 6.35mm audio kaabel BCXHH 2m
10,57 €
Tarne
Vention isane ja emane 6.35mm audio kaabel BCXHH 2m
Vention kaabel, millel on 6.35mm pistik ja 3.5mm emane pistik, on praktiline lahendus muusikutele, tehnikutele ja heliga töötavatele inimestele. See võimaldab ühendada seadmeid, millel on audioport (nt nutitelefonid, sülearvutid või tahvelarvutid), professionaalse varustusega nagu elektrilised kitarrid, võimendid, mikserpuldid, digitaalsed klaverid või kõlarid. See töötab hästi stuudios, laval ja kodus.
Kõrge kvaliteediga heli ilma häireteeta
Tinaga kaetud vasktuum ja mitmekihiline varjestus (alumiiniumfoolium + metallpunutis) vähendavad tõhusalt elektromagnetilisi häireid. Selle tulemusena on audio signaal selge, stabiilne ja moonutusteta – isegi valjemat mängides või signaali pikema vahemaa tagant edastades.
Kasutuskindlus
Kuldse kattega pistikud tagavad parema juhtivuse ja suurema kulumiskindluse. Alumiiniumkorpus kaitseb mehaaniliste kahjustuste eest ning väline puuvillane kate on venimise ja kulumise suhtes vastupidav – see töötab isegi nõudlikes lavatingimustes.
Ühilduvus paljude seadmetega
Kaabel sobib seadmetele, millel on 6.35mm sisend (nt võimendid, mikserpuldid, kõlarid) ja seadmetele, millel on 3.5mm väljund (telefonid, arvutid, audio mängijad). See teeb selle sobivaks nii stuudiotööks kui ka kodu salvestamiseks, karaoke, bändi proovide või otseülekannete jaoks.
| Tootja | Vention |
|---|---|
| mudel | BCXHH |
| Liides | 6.35 mm TRS isane / 6.35 mm TRS emane |
| Kuldse kattega pistikud | jah |
| Juht | Tinaga kaetud vask |
| Varjestus | Alumiiniumfoolium, metallpunutis |
| Juhtme ristlõige | 26 AWG |
| Viimistlus | PVC, puuvillane punutis |
| Kate | Alumiiniumisulami |
| OD | 5 mm |
| Pikkus | 2 m |
Seotud tooted
-

SkyRC iMax B6 Mini laadija
● Laos (61)31,71 € -

Baseus vedru-ühendusega kaabel Lightning 1m 2A (must)
● Laos (512)2,85 € -

Baseus Osculum gravitatsiooniline telefonialus (must)
● Laos (187)5,69 € -

Baseus Laadimise Kiirlaadija USB 3.0 – Valge
● Laos (651)6,67 € -

Baseus Cafule USB Lightning kaabel 2,4A 0,5m (Punane)
● Laos (822)3,82 € -

Toiteallikas SkyRC 15V / 4A
● Laos (96)15,85 €