Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Veekindel sukeldumisvalgus Puluz LED 40m (must)
29,67 €
Tarne
PULUZ veekindel sukeldumisvalgus spordikaameratele
Looge hingematvaid kaadreid vee all. PULUZ sukeldumisvalgust eristab IPX8 veekindluse tase, nii et saate selle endaga kaasa võtta kuni 40 meetri sügavusele. Selle maksimaalne tööaeg on 6 tundi ja magnetkaabel (kaasas) võimaldab teil valgust kiiresti ja mugavalt laadida. Komplektil on kaasas ka värvifiltrite komplekt. See on äärmiselt kerge ja väike, nii et saate seda alati endaga kaasas kanda. Universaalne 1/4 ” keermestamine ja külm king võimaldavad teil seda hõlpsasti kinnitada.

Kuni 6 tundi tööaega
Seade on varustatud vastupidava 2500 mAh akuga. See tagab kuni 6 tundi katkematut tööd. Nii et saate seda vabalt kasutada, näiteks sukeldudes puhkusel. Selle laadimine ei võta kaua aega – umbes 2,5 tunni pärast on see taas töövalmis. Komplektis olev magnetkaabel muudab laadimise teie jaoks lihtsamaks.

Filtrite komplekt
Saage oma salvestistes spektakulaarseid efekte! Komplekt sisaldab 8 vahetatavat filtrit erinevates värvides. See aitab teil teha hämmastavaid kaadreid vee all, mis kindlasti kõigile muljet avaldavad. Lisaks võimaldab 650-750 lm heledustase ja värvitemperatuur kuni 6500K luua ainulaadse atmosfääri.

Mõeldud disain
Seadme kerge ja kompaktne disain muudab selle ladustamise ja transportimise lihtsaks – saate lampi edukalt seljakotti või kotti paigutada ja viia seda peaaegu igasse kohta. See on valmistatud vastupidavast PC-plastikust, mis on tuntud oma kõrge vastupidavuse ja kestvuse poolest. Universaalne 1/4 ” keermestamine ja külm king võimaldavad teil valgust hõlpsasti statiivile, selfie pulgale või kaamerale kinnitada. Sellel on ka IPX8 kaitse sertifikaat, nii et saate seda võtta vee alla kuni 40 meetrit.

Kaasas
- PULUZ valgus
- magnetiline laadimiskaabel
- filtrid 8 värvi (roosa, lilla, sinine, valge, punane, roheline, oranž, kollane)
| Tootja | Puluz |
|---|---|
| mudel | PU631B |
| Materjal | PC + karastatud klaas |
| Veekindlus | IPX8 (kuni 40 meetrit vee all) |
| LED-pärlite arv | 40 |
| Valguse värv | 6000-6500K |
| Heledustase | 650-750 lm |
| Toiteallikas | 5V/2A |
| Aku maht | 2500 mAh |
| Laadimisaeg | 2,5 tundi |
| Tööaeg | 2 kuni 6 tundi
Seotud tooted
|





