Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Vastuvõtja Joyroom JR-CB6 Car-B (tumehall)
9,76 €
Tarne
Vastuvõtja Joyroom JR-CB6 Car-B (tumehall)
Joyroom JR-CB6 vastuvõtja võimaldab lisada Bluetoothi funktsionaalsuse teie auto raadiole, kodu stereo süsteemile või valitud kõlaritele. Seade toetab Bluetooth 5.3 ja tagab suurepärase helikvaliteedi. Samuti võimaldab see mugavaid telefonikõnesid, kuna on varustatud kvaliteetse mikrofoniga, millel on müra vähendamise (ENC) funktsioon. Vastuvõtja on väga mugav ja kompaktne ning tänu plug-and-play süsteemile on seda lihtne kasutada.

Ideaalne igas olukorras
Tänu Bluetooth 5.3 tehnoloogiale pakub vastuvõtja stabiilset, madala latentsusega edastust kuni 10 meetri ulatuses. Saate nautida muusikat või kasutada navigeerimist takistusteta. Toode on samuti ideaalne telefonikõnede jaoks, spetsiaalselt disainitud mikrofon ja ENC funktsioon tagavad kõrge helikvaliteedi. Joyroomiga võite olla kindel, et teie vestluskaaslased kuulevad teid selgelt! Samuti saate vastuvõtjat siduda kahe seadmega samaaegselt ja vahetada nende vahel vaevata.

Hästi läbimõeldud disain
Vastuvõtja on varustatud suure nupuga, mis võimaldab mugavalt hallata sissetulevaid telefonikõnesid. Ühe klõpsuga saate telefoni vastu võtta! Seade paistab silma ka oma kaasaskantava, kompaktse konstruktsiooniga, mis ei võta liiga palju ruumi. Selle vastupidav TPE kaabel, mida on lihtne hoiustada tänu kaasasolevale rihmale, on täiendav eelis. Lisaks toetab vastuvõtja plug-and-play, mis tähendab, et peate selle lihtsalt oma auto raadio või kõlariga ühendama. Pole vaja muretseda keeruliste seadistuste pärast!

| Bränd | Joyroom |
|---|---|
| mudel | JR-CB6 |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Helikoodikud | AAC, SBC |
| Toetatud protokollid | HFP, A2DP, AVRCP |
| Toimimisfrekvents | 2402 MHz – 2483.5 MHz |
| Max väljundvõimsus | 4 ±1 dBm (EIRP) |
| Bluetoothi ulatus | Kuni 10 meetrit |
| Frekventsi vastus | 20 Hz – 20 kHz |
| Mikrofoni tundlikkus | -38 dB ±2 |
| Sisendiportid | USB + AUX |
| Kaabli pikkus | 100 cm |
| Sisendpinged ja vool | 5 V – 1 A |
| Materjal | ABS + PC |





