Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

USB 2.0 A kuni USB-C 3A kaabel Vention CTQPH 2M (roosa)
4,88 €
Tarne
USB 2.0 A kuni USB-C 3A Vention CTQPH 2M kaabel (roosa)
USB 2.0 A kuni USB-C 3A Vention CTQPH kaabel on usaldusväärne lahendus kõigile seadmete omanikele, millel on USB-C pistik. See paistab silma kõrge kvaliteedi ja töötluse poolest, võimaldades kiiret laadimist ja sujuvat andmesünkroniseerimist. Selle minimalistlik disain sobib ideaalselt igasse keskkonda, alates kontorist kuni kodutehnika nurgani.
Kiire laadimine ja andmeedastus
Maksimaalse vooluga 3A tagab kaabel kiire laadimise, vähendades oluliselt aega, mis on vajalik nutitelefoni või muude seadmete laadimiseks. Lisaks toetab see andmeedastust kiirusel 480 Mbps, võimaldades faile nagu fotod, dokumendid või videod edastada hetkega.
Kõrge vastupidavus ja ohutus
Tinaga kaetud vaskkaabli ja nikeldatud katte kasutamine suurendab edastatava signaali vastupidavust ja stabiilsust. Sisseehitatud 56Ω takisti kaitseb veelgi ühendatud seadmeid ülepinge eest, tagades ohutu igapäevase kasutamise.
Ühilduvus laia valiku seadmetega
Kaabel on loodud ühilduvaks uusimate seadmetega, sealhulgas iPhone 15 seeria nutitelefonide, Xiaomi, Samsungi, Huawei ja teiste mudelitega, mis toetavad USB-C pistikut. See sobib ka ideaalselt tarvikute, näiteks powerbankide, juhtmevabade kõrvaklappide ja kaasaskantavate kõlarite laadimiseks.
Ergonoomiline disain ja mugav kasutamine
Kaabli tugev, kuid paindlik disain suurendab selle vastupidavust painutamisele, nagu on kinnitatud vastupidavustestidega. 1 meetri pikkune kaabel võimaldab seadmeid mugavalt kasutada isegi laadimise ajal, tagades maksimaalse mugavuse.
| Tootja | Vention |
|---|---|
| Mudel | CTQPH |
| Liides | USB-C/USB-A |
| Kate | Nikkelkattega |
| Juht | Tinaga kaetud vask |
| Kaitse | Alumiiniumfoolium |
| Kaitse | PVC |
| Kate | PVC |
| FROM | 3.5 mm |
| Andmeedastuskiirus | 480 Mbps |
| Nominaalne vool | 3A |
| Nominaalne võimsus | 60W Max. |
| Pikkus | 2m |
Seotud tooted
-

Baseus Cafule USB Lightning kaabel 2.4A 1m (must + punane)
● Laos (217)2,85 € -

Laadija SkyRC iMax B6AC V2
● Laos (76)49,59 € -

Toiteallikas SkyRC 15V / 4A
● Laos (96)15,85 € -

SkyRC iMax B6 Mini laadija
● Laos (61)31,71 € -

Baseus Cafule USB Lightning kaabel 1,5A 2m (Must+Punane)
● Laos (479)4,80 € -

Baseus Cafule kaabel USB-C 2A 2m (Hall+Must)
● Laos (845)4,96 €