Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

USB 2.0 A isane 3-in-1 USB-C, Lightning ja Micro-B isase kaabel Vention 3A CTPBG 1.5m
6,91 €
Tarne
USB 2.0 A isane 3-in-1 USB-C, Lightning ja Micro-B isase kaabel Vention 3A CTPBG 1.5m (must)
Vention CTPBG on USB 2.0 kaabel, mis võimaldab laadida kolme erinevat seadet samaaegselt, kasutades USB-C, Lightning ja Micro-B terminale. Maksimaalne vool on 3 A, mis võimaldab tõhusalt taastada energia erinevate portidega seadmetele ilma eraldi kaablite vajaduseta. Toetatud seadmed hõlmavad iPhone’e (6-15 seeria), Android nutitelefone, powerbank’e, USB ventilaatoreid või laualampe.
Kiire andmeedastus
Lightning port toetab andmeedastuskiirus kuni 480 Mbps, võimaldades kiiresti kopeerida faile teie iPhone’i ja arvuti vahel. Tänu ühilduvusele Apple’i ja Android seadmetega ning sõnumite puudumisele mitteoriginaalse tarvikuga on kaabel mitmekülgne lahendus laadimiseks ja andmete sünkroonimiseks kodus, tööl ja reisides.
Kestva konstruktsioon
Kaabel on valmistatud tinaga kaetud vasktraadist ja sellel on mitmekihiline varjestus ning puuvilla ja PVC-st punutud kate. Ühendused on kaetud nikliga ning lõpetamise korpused on valmistatud alumiiniumist, et taluda painutamist ja igapäevast kasutamist. Kaabli pikkus on 1,5 meetrit, millest 1,2 meetrit on peamine kaabel ja ülejäänud 30 sentimeetrit on jaotatud kolmele lõpetusele.
| Tootja | Vention |
|---|---|
| Nimi | USB 2.0 3-in-1 kaabel |
| mudel | CTPBG |
| Ühendused | USB-C / USB-A / Lightning / Micro-B |
| Pinnakatte protsess | Nikkelkattega |
| Juhik | Tinaga kaetud vask |
| Varjestus | Alumiiniumfoolium |
| Väline isolatsioon | PVC + puuvillane punutis |
| Ühenduse korpus | PVC + alumiiniumisulamist |
| Väline diameeter | 3.8 mm |
| Andmeedastuskiirus | 480 Mbps (Lightning) |
| Nominaalne vool | 3A (USB-C); 2.4A (Lightning); 2A (Micro-B) |
| Nominaalne võimsus | 60W (USB-C); 12W (Lightning); 10W (Micro-B) |
| Pikkus | 1.5 m (1.2 m + 0.3 m) |
| Värv | Must |
Seotud tooted
-

Baseus audio kaabel AUX 3.5mm 1m must hõbe
● Laos (30)3,41 € -

Baseus gravitatsiooniline hoidik auto restile – must
● Laos (300)6,26 € -

Baseus Yiven Lightning kaabel 180 cm 2A (punane)
● Laos (288)4,72 € -

Baseus Circular 2xUSB QC3.0 5A 30W auto laadija (must)
● Laos (401)2,85 € -

Baseus Osculum gravitatsiooniline telefonialus (punane)
● Laos (332)5,69 € -

Laadija SkyRC e450 2-4S / 6-8S LiPo / LiFe / LiHV / NiMH
● Laos (30)21,54 €