Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Urovo 10″ käsiterminal 8GB 128GB
967,68 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (10)
Tootekood: 1451872
Kategooria: POS- ja kaubandusseadmed
| Brand | UROVO |
|---|---|
| MPN | P8100P5G-8WNEE02 |
| CPU | Octa-core 2.4GHz |
| Operating System | Android |
| Traadita ühendused | Bluetooth/WiFi |
| Ühikud saatekasti kohta | 10 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.3 |
| Ühik arvutatud maht | 0.00579 |
| Üksuse kasti laius | 0.23 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.365 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.065 |
| Sisemälu | 128 |
| Kategooria kood | MPO |
| Mõõtmed | 255.4x175x18.5mm |
| Toote netokaal | 0.826 |
| Mudel | P8100P |
| Natiivne eraldusvõime | 1920×1200 |
| Ekraani suurused | 10.1" |
| Mälu (RAM) | 8GB |
Seotud tooted
-

Urovo käerihm HS-DT66-03
● Laos (25)20,08 € -

Urovo skannimise käetugi TRG-P8100P-01
● Laos (5)20,08 € -

Superfire G19-S taskuvalgusti – heleduse reguleerimine
● Laos (171)13,01 € -

iMin randmerihm Swift 1
● Laos (30)7,97 € -

Landi randmerihm POS seadmele
● Laos (5)7,50 € -
Väljamüüdud 
Joystick PXN-2113 PRO Lennujuhtimine PC
● Laost otsas29,67 €