Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

UNI-T UT07A-EU toitepistiku tester
6,91 €
Tarne
UNI-T UT07A-EU toitepistiku tester
UNI-T UT07A-EU toitepistiku tester on lihtne kasutada seade, mis võimaldab teil kiiresti kontrollida elektripaigaldise õigsust pistikus. Selle abil saate sekunditega diagnoosida kõige levinumaid toiteprobleeme, muutes selle kasulikuks tööriistaks nii elektrikutele kui ka kodu DIY-entusiastidele. Seade töötab 230 V pingel, mis on enamikus Euroopa pistikutes standardpinge. Praegune tarbimine on väga madal – vähem kui 18 mA – mis tähendab, et seade töötab energiatõhusalt ja on kasutajale ohutu.
Automaatne paigaldusvigade tuvastamine
UT07A-EU on varustatud valgusindikaatoritega, mis võimaldavad tal kohe tuvastada vigased ühendused. See suudab tuvastadamuuhulgas. kaitse (maa)juhi puudumise, neutraali juhi puudumise, samuti faasi ja neutraali või kaitsejuhtmete vahetuse. Tester näitab ka teavet õige ühenduse korral.
Kestlik disain
Kompaktne suurus 65 × 65 × 61 mm muudab testeri käes hoidmise ja tööriistakasti hoidmise lihtsaks. Korpus on valmistatud vastupidavast plastikust ning kogu seade kaalub vaid 79 grammi, mistõttu on seda lihtne igapäevaselt kasutada isegi rasketes töötingimustes.
| Tootja | UNI-T |
|---|---|
| mudel | UT07A-EU |
| Tööpinge | 230 V |
| Tööpinge | <18 mA |
| Frekvents | 50 Hz ~ 60 Hz |
| Kaitse puudumise indikaator | Jah |
| Neutraali juhi puudumise indikaator | Jah |
| Õige ühenduse indikaator | Jah |
| Kaal | 79 g |
| Mõõtmed | 65 x 65 x 61 mm |
Seotud tooted
-

Baseus Cafule Micro USB kaabel 1.5A 2m (Punane+Must)
● Laos (999)3,66 € -

Baseus Laadimise Kiirlaadija USB 3.0 – Valge
● Laos (651)6,67 € -

Baseus Cafule USB Lightning kaabel 2,4A 0,5m (Punane)
● Laos (822)3,82 € -

Baseus Cafule USB Lightning kaabel 1,5A 2m (Must+Punane)
● Laos (479)4,80 € -

Baseus Yiven Lightning kaabel 180 cm 2A (punane)
● Laos (288)4,72 € -

Baseus audio kaabel AUX 3.5mm 1m must hõbe
● Laos (30)3,41 €