Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Ubiquiti Wi-Fi 7 pääsupunkt E7 Campus
745,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1437055
Kategooria: Uncategorized @et
E7 Campus | Coverage area 465 m² | Security algorithms PPSK/TLS | 2xEthernet LAN (RJ-45) ports | Power over Ethernet (PoE) Yes | Placement Ceiling,Pole,Wall | Colour White | Housing material Polycarbonate (PC) | Antenna type Internal | Weight 2.2 kg | Operating temperature (T-T) -30 – 60 °C
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| MPN | E7-CAMPUS |
| 2.4 GHz | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| 6 GHz | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 1000,10000 Mbit/s |
| Maximum Tx power (6 GHz) | 30 dBmW |
| MIMO | Yes |
| Rate limiting | Yes |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Juhtmevaba võrguühendus | Yes |
| Laius | 250 mm |
| Kaal | 2.2 kg |
| Antenni suuna tüüp | Directional |
| Antenni võimenduse tase (max) | 12 dBi |
| Antenni tüüp | Internal |
| Antennide kogus | 1 |
| Sagedusriba suunamine | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 2 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 5.6 |
| Ühik arvutatud maht | 0.02178 |
| Üksuse kasti laius | 0.28 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.28 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.17 |
| Kategooria kood | WAP |
| Sertifitseerimine | FCC, IC US/CA |
| Toote värv | White |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 45.5 mm |
| Katvusala | 465 m² |
| Alalisvoolu pinge vahemik | 42.5 – 57 V |
| Kiire rändlus | Yes |
| Kõrgus | 250 mm |
| Korpuse materjal | Polycarbonate (PC) |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.11be |
| Töötemperatuur (T-T) | -30 – 60 °C |
| Mudel | E7-Campus |
| Mudeli nimi | E7 Campus |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus | 11500 Mbit/s |
| Energiatarve (max) | 44 W |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (6 GHz) | 11500 Mbit/s |
| Turvaalgoritmid | PPSK, TLS |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android, iOS |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (2,4 GHz) | 688 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz) | 8600 Mbit/s |
| Toetatud on Power over Ethernet (PoE) tüüp | PoE++ (4PPoE) |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 2 |
| LED indikaatorid | Yes |
| MIMO tüüp | Multi User MIMO |
| Ruumilised vood | 10 |
| Paigutus | Ceiling, Pole, Wall |
| Maksimaalne saatja võimsus (2,4 GHz) | 23 dBmW |
| Maksimaalne saatmisvõimsus (5 GHz) | 30 dBmW |
Seotud tooted
-

Asendustooted + Süstal + pump Petoneer (3 tk)
● Laos (203)8,94 € -

Aku Gens Ace 2200mAh 7,2V NiMH Tamiya
● Laos (62)15,85 € -
Väljamüüdud 
Aku Gens Ace 5000mAh 44.4V 60/120C 12S1P
● Laost otsas238,21 € -

Superfire A10 taskulamp, 550 lm, USB, 100-200 m, 5 režiimi
● Laos (48)11,79 € -
Väljamüüdud 
Akrüülalust / fototaust Puluz PU5330B 30cm (must)
● Laost otsas3,66 € -
Väljamüüdud 
Superfire S11-X taskulamp, 700 lm, USB, 5 režiimi
● Laost otsas7,32 €