Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Ubiquiti Wave Pro 60GHz raadiosild
461,05 €
Tarne
Maximum data transfer rate 5400 Mbit/s | Antenna design Internal | Antenna type Internal | Wi-Fi Yes | Wi-Fi band Single-band (5 GHz) | Ethernet LAN Yes | Connectivity technology Wired & Wireless | 2xEthernet LAN (RJ-45) ports | Product type Network bridge | Colour White | Internal memory 512 MB | Power source type DC,PoE | Power consumption (max) 26 W | Operating temperature (T-T) -40 – 60 °C | Weight 2.8 kg
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| MPN | WAVE-PRO |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 2500 Mbit/s |
| Material | Aluminium, Plastic |
| Power LED | Yes |
| RAM type | DDR3L |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Laius | 424.4 mm |
| Wi-Fi riba | Single-band (5 GHz) |
| Kaal | 2.8 kg |
| Antenni disain | Internal |
| Antenni võimenduse tase (max) | 46 dBi |
| Antenni tüüp | Internal |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 8.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.09385 |
| Üksuse kasti laius | 0.505 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.59 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.315 |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kategooria kood | BRE |
| Sertifitseerimine | FCC, IC, CE |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired & Wireless |
| Paigaldustüüp | Pole |
| Toote värv | White |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 424.4 mm |
| DC-sisendpesa | Yes |
| DC sisendpinge | 44 – 54 |
| Alalisvoolu väljundpinge | 48 V |
| Sagedusriba | 57 – 71 GHz |
| Kõrgus | 166.2 mm |
| Protsessori sagedus | 1400 MHz |
| Modulatsioon | 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM, 1024-QAM, BPSK, QPSK |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.11ax |
| Töötemperatuur (T-T) | -40 – 60 °C, -40 – 140 °F |
| Mudel | Wave Pro |
| Reset nupp | Yes |
| Kinnitusklamber(id) on kaasas | Yes |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus | 5400 Mbit/s |
| Energiatarve (max) | 26 W |
| Toote tüüp | Network bridge |
| Protsessori perekond | ARM Cortex |
| Protsessori tootja | ARM |
| Kiire paigaldusjuhend | Yes |
| Turvaalgoritmid | WPA2-PSK |
| Protsessori mudel | ARM Cortex-A53 |
| Kogus paki kohta | 1 pc(s) |
| Toiteallika tüübid | DC, PoE |
| Võrguaja protokolli (NTP) klient | Yes |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 2 |
| LED indikaatorid | GPS, LAN, Link, Power |
| Siseminemälu | 512 MB |
| Maksimaalne ülekandekaugus | 15000 m |
Seotud tooted
-

Aku Gens Ace 3000mAh 7,2V NiMH Tamiya
● Laos (191)19,51 € -

Superfire A10 taskulamp, 550 lm, USB, 100-200 m, 5 režiimi
● Laos (48)11,79 € -

Baseus Steel Cannon Clamp Holder ventilatsioonivõre jaoks (must)
● Laos (291)5,53 € -
Väljamüüdud 
Kaksiknutikas WiFi Gosund SP211 3500W, Tuya
● Laost otsas11,79 € -
Väljamüüdud 
6x VHB Puluz kleebiste komplekt Osmo Action / GoPro Hero / Insta360 One R jaoks.
● Laost otsas1,63 € -
Väljamüüdud 
Veefontään lemmikloomadele Petoneer Fresco mini plus
● Laost otsas33,74 €