Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Ubiquiti sillaseade UDB-Pro 5GHz
154,36 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1426717
Kategooria: Uncategorized @et
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| MPN | UDB-PRO |
| Signal strength | 25 dBm |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10/100/1000 |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| Power over Ethernet plus (PoE+) ports quantity | 1 |
| Material | Polycarbonate (PC)/Stainless steel |
| Power LED | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Power supply included | Yes |
| Laius | 189.5 mm |
| Wi-Fi riba | Single-band (5 GHz) |
| Kaal | 515 g |
| Antenni disain | Internal |
| Antenni võimenduse tase (max) | 19 dBi |
| Antenni tüüp | 2×2 |
| Ühikud saatekasti kohta | 8 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.25 |
| Ühik arvutatud maht | 0.008008 |
| Üksuse kasti laius | 0.23 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.23 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.125 |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Kaablid kaasas | AC |
| Kategooria kood | BRE |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired & Wireless |
| Paigaldustüüp | Pole |
| Toote värv | White |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 64.3 mm |
| DC sisendpinge | 42.5 – 57 V |
| Etherneti kaudu toite (PoE) pinge | 48 V |
| Sagedusriba | 5 GHz |
| Kõrgus | 189.5 mm |
| Modulatsioon | 16-QAM/256-QAM/64-QAM/BPSK/QPSK |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.11a/IEEE 802.11ac/IEEE 802.11n |
| Töötemperatuur (T-T) | -40 – 60 °C |
| Mudel | UDB-PRO |
| Reset nupp | Yes |
| Kinnitusklamber(id) on kaasas | Yes |
| Välisvahemik | 5+ km |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus | 866.7 Mbit/s |
| Energiatarve (max) | 9 W |
| Toote tüüp | Network bridge |
| Turvaalgoritmid | WPA2-AES |
| Kogus paki kohta | 1 pc(s) |
| Toiteallika tüübid | DC, PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 2 |
| LED indikaatorid | LAN/Power/Signal strength |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Kaksiknutikas WiFi Gosund SP211 3500W, Tuya
● Laost otsas11,79 € -

Aku Gens Ace 5000mAh 7,2V NiMH Tamiya
● Laos (534)23,58 € -

Baseus tahvelarvuti hoidja auto peatoe jaoks (must)
● Laos (468)4,07 € -

20 Puluz spordikaamerate tarvikute komplekt (sealhulgas Osmo Action 5 Pro, Insta360 Ace Pro 2) PKT18
● Laos (2)12,20 € -
Väljamüüdud 
53 Puluz spordikaamerate tarvikute komplekt PKT09
● Laost otsas15,04 € -

43 Puluz spordikaamerate tarvikute komplekt (sealhulgas Osmo Action 5 Pro, Ace Pro 2) PKT47
● Laos (3)33,74 €