Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Ubiquiti lüliti Enterprise 48 PoE
1 249,80 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1349391
Kategooria: Uncategorized @et
ENTERPRISE-48-POE | Type Managed | Switch layer L3 | Web-based management Yes | 48xBasic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | Basic switching RJ-45 Ethernet ports type 2.5G Ethernet (100/1000/2500) | 4xSFP+ module slots quantity | Yes | Switching capacity 360 Gbit/s | Throughput 160 Gbit/s | Forwarding rate 238.095 Mpps | Product colour White | Power source AC/DC | Width 442 mm | Depth 400 mm | Height 44 mm | Weight 6200 g
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| MPN | USW-ENTERPRISE-48-POE |
| SFP+ module slots quantity | 4 |
| Input current | 10 A |
| Redundant power supply (RPS) support | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) | No |
| 10G tugi | Yes |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50 – 60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Laius | 442 mm |
| Kaal | 6.2 kg |
| Veebipõhine haldus | Yes |
| Põhiliste RJ-45 Etherneti portide arv | 2.5G Ethernet (100/1000/2500), 48 |
| Ühikud saatekasti kohta | 2 |
| Ühik Arvutatud kaal | 8.1 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01755 |
| Üksuse kasti laius | 0.26 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.54 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.125 |
| Läbilaskevõime | 160 Gbit/s |
| Lülitusvõime | 360 Gbit/s |
| Kategooria kood | SWI |
| Lüliti tüüp | Managed |
| Vaheta kihti | L3 |
| Toote värv | White |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 400 mm |
| DC sisendpinge | 52 V |
| Edastamise määr | 238.095 Mpps |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 85176990 |
| Kõrgus | 44 mm |
| Korpuse materjal | Steel |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Töötemperatuur (T-T) | -5 – 40 °C |
| Reset nupp | Yes |
| Mudeli nimi | ENTERPRISE-48-POE |
| Toiteallikas | AC/DC |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Superfire S11-X taskulamp, 700 lm, USB, 5 režiimi
● Laost otsas7,32 € -

Aku Gens Ace 5000mAh 7,2V NiMH Tamiya
● Laos (534)23,58 € -

Baseus tahvelarvuti hoidja auto peatoe jaoks (must)
● Laos (468)4,07 € -
Väljamüüdud 
Akrüülalust / fototaust Puluz PU5330B 30cm (must)
● Laost otsas3,66 € -
Väljamüüdud 
Aku Gens Ace 5000mAh 44.4V 60/120C 12S1P
● Laost otsas238,21 € -
Väljamüüdud 
Nutikas laser koera/kassi mängimiseks Petoneer Smart Dot
● Laost otsas25,61 €