Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Ubiquiti Enterprise E7 pääsupunkt
465,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (2)
Tootekood: 1436398
Kategooria: Uncategorized @et
E7 | Coverage area 185 m² | Security algorithms PPSK | 2xEthernet LAN (RJ-45) ports | Power over Ethernet (PoE) Yes | Power consumption (typical) 43 W | Placement Ceiling,Wall | Colour White | Housing material Aluminium,Polycarbonate (PC) | Antenna type Internal | Weight 1.8 kg | Operating temperature (T-T) -30 – 50 °C
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| MPN | E7 |
| 2.4 GHz | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| 6 GHz | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000,10000 Mbit/s |
| Maximum Tx power (6 GHz) | 30 dBmW |
| MIMO | Yes |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Juhtmevaba võrguühendus | Yes |
| Laius | 250 mm |
| Kaal | 1.8 kg |
| Antenni võimenduse tase (max) | 6 dBi |
| Antenni tüüp | Internal |
| Sagedusriba suunamine | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 4 |
| Ühik Arvutatud kaal | 3.25 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01963 |
| Üksuse kasti laius | 0.305 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.111 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.308 |
| Kategooria kood | WAP |
| Toote värv | White |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 250 mm |
| Katvusala | 185 m² |
| Alalisvoolu pinge vahemik | 42.5 – 57 V |
| Kiire rändlus | Yes |
| Fit AP režiimi funktsioonid | Hotspot 2.0 |
| Kõrgus | 43.5 mm |
| Korpuse materjal | Aluminium, Polycarbonate (PC) |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11be, IEEE 802.11n |
| Töötemperatuur (T-T) | -30 – 50 °C |
| Mudel | E7 |
| Reset nupp | Yes |
| Mudeli nimi | E7 |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus | 11500 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (6 GHz) | 11500 Mbit/s |
| Turvaalgoritmid | PPSK |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (2,4 GHz) | 688 Mbit/s |
| Energiatarve (tüüpiline) | 43 W |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz) | 8600 Mbit/s |
| Toetatud on Power over Ethernet (PoE) tüüp | PoE++ (4PPoE) |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 2 |
| LED indikaatorid | Yes |
| MIMO tüüp | Multi User MIMO |
| Ruumilised vood | 10 |
| Paigutus | Ceiling, Wall |
| Maksimaalne saatja võimsus (2,4 GHz) | 23 dBmW |
| Maksimaalne saatmisvõimsus (5 GHz) | 30 dBmW |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Pea latern Superfire HL06, 500lm, USB
● Laost otsas10,98 € -
Väljamüüdud 
Veefontään lemmikloomadele Petoneer Fresco mini plus
● Laost otsas33,74 € -

Asendustooted + Süstal + pump Petoneer (3 tk)
● Laos (203)8,94 € -

Superfire A10 taskulamp, 550 lm, USB, 100-200 m, 5 režiimi
● Laos (48)11,79 € -

Superfire X30 pealamp, 340 lm, USB, 5 režiimi, 130 m
● Laos (221)10,57 € -
Väljamüüdud 
53 Puluz spordikaamerate tarvikute komplekt PKT16
● Laost otsas15,04 €