Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Ubiquiti AmpliFi Alien ruuter
547,90 € Algne hind oli: 547,90 €.175,00 €Current price is: 175,00 €.
Tarne
AFI-ALN | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) | Wi-Fi 6 (802.11ax) | WLAN data transfer rate (max) 4800 Mbit/s | Ethernet WAN Yes | Ethernet LAN Yes | Ethernet LAN interface type Gigabit Ethernet | 4xEthernet LAN (RJ-45) ports | Memory card slot(s) Yes | Antenna design Internal | Power source type AC | Operating temperature (T-T) -10 – 45 °C
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| MPN | AFI-ALN |
| DSL WAN | No |
| Ethernet WAN | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| 3G | No |
| 4G | No |
| USB port | No |
| MU-MIMO technology | Yes |
| 3G/4G USB-modemi ühilduvus | No |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50 – 60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| WLAN-i andmeedastuskiirus (teine sagedusriba) | 4800 Mbit/s |
| WLAN-i andmeedastuskiirus (max) | 4800 Mbit/s |
| WLAN-i andmeedastuskiirus (esimene sagedusriba) | 1148 Mbit/s |
| Laius | 110 mm |
| Wi-Fi standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi riba | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| WAN-ühenduse tüüp | RJ-45 |
| Antenni disain | Internal |
| Antenni võimenduse tase (max) | 6 dBi |
| Antennide kogus | 2 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 4.03 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01065 |
| Üksuse kasti laius | 0.133 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.308 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.26 |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Sisseehitatud protsessor | Yes |
| Kaablite tehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Kategooria kood | WRO |
| Toote värv | Black, Green |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 110 mm |
| Külaliste juurdepääs | Yes |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 85176990 |
| Kõrgus | 250 mm |
| Protsessori sagedus | 2000 MHz |
| Märgutuli | Yes |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Töötemperatuur (T-T) | -10 – 45 °C |
| Mudeli nimi | AFI-ALN |
| Toote tüüp | Tabletop router |
| SIM-kaardi pesa | No |
| Turvaalgoritmid | WPA2 |
| Mälukaardi pesa(d) | Yes |
| Toiteallika tüübid | AC |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 4 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Siseminemälu | 1024 MB |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Gosund SP211 kahekordne WiFi nutipistik, 2 tükki 3500W (kahepakendis) Tuya
● Laost otsas21,95 € -
Väljamüüdud 
Kaugjuhtimispult Sonoff RM433R2 433MHz
● Laost otsas5,69 € -
Väljamüüdud 
iPega PG-9087s juhtmevaba kontroller / GamePad telefonialusega
● Laost otsas20,33 € -

SONOFF WiFi nutikas lüliti 4CHR3
● Laos (1033)17,89 € -

Nutikas lüliti WiFi Sonoff T0 EU TX (2-kanal)
● Laos (159)12,60 € -

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (1-kanal)
● Laos (83)11,79 €