Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Ubiquiti AI PTZ tööstuskaamera valge
977,01 €
Tarne
Spherical | Wall/Pole/Desk | White | IP code IP66 | Weatherproof Yes | IP security camera | Wired | Placement Indoor & outdoor | PTZ control Yes | Day/night mode Yes | Optical sensor size 1/1.8 ” | Zoom capability Yes | Night vision Yes | Night vision distance 100 m | Total megapixels 8 MP | Frame rate 30 fps | Noise reduction Yes | Ethernet LAN Yes | Card reader integrated Yes | Power source type PoE | Weight 3.8 kg | 1xNumber of cameras
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| MPN | UVC-AI-PTZ-W |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| LED type | IR |
| Privacy masking | Yes |
| Megapikslid kokku | 8 MP |
| Bluetooth | No |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Manual | Yes |
| Suumimisvõimalus | Yes |
| Laius | 207 mm |
| Kaal | 3.8 kg |
| Ilmastikukindel | Yes |
| Pöördenurk | 360° |
| Helisüsteem | 2-way |
| Automaatne jälgimine | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 10.4 |
| Ühik arvutatud maht | 0.05082 |
| Üksuse kasti laius | 0.28 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.33 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.55 |
| Sisseehitatud HDD | No |
| Sisseehitatud protsessor | Yes |
| Tekstipealkirja ülekate | Yes |
| Kaamera pööramise juhtimine | Yes |
| Kaamera kalde juhtimine | Yes |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | FNC |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Paigaldustüüp | Wall/Pole/Desk |
| Toote värv | White |
| Öise nägemise kaugus | 100 m |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 223.7 mm |
| Kirjeldus | Industrial-grade 4K PoE++ PTZ camera with enhanced AI capabilities, 22x optical zoom, and long-range adaptive IR LED night vision. |
| Kaamerate arv | 1 |
| Päeva/öö režiim | Yes |
| Alalisvoolu väljundpinge | 42.5, 57 |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 2 – 37° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 3 – 64° |
| Vormitegur | Spherical |
| Kaadrisagedus | 30 fps |
| Kõrgus | 341.3 mm |
| Korpuse materjal | Aluminium/Polycarbonate (PC) |
| Pildikvaliteedi reguleerimine | Brightness/Contrast/HDR/Sharpness |
| Inimeste ja sõidukite sihtmärkide klassifikatsioon | Yes |
| Optiline suum | 22x |
| Töötemperatuur (T-T) | -40 – 50 °C |
| Müra vähendamise tehnoloogia | 2D noise reduction, 3D noise reduction |
| Reset nupp | Yes |
| Optilise anduri suurus | 25.4 / 1.8 mm (1 / 1.8") |
| Müra vähendamine | Yes |
| Maksimum resolutsioon | 3864 x 2160 pixels |
| Energiatarve (max) | 51 W |
| Intelligentse videovalvesüsteemi (IVS) funktsioonid | Face detection/Human detection/Pet detection/Vehicle detection |
| Numbrimärgituvastus | Yes |
| Paigalduskomplekt | Yes |
| Protsessori mudel | ARM Cortex-A53 |
| Kruvid kaasas | Yes |
| Toetatud paigutus | Indoor & outdoor |
| Toiteallika tüübid | PoE |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Öine nägemine | Yes |
| PTZ kontroll | Yes |
Seotud tooted
-

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU1C-RF 433MHz (1-kanal)
● Laos (839)4,96 € -

Nutikas lüliti WiFi SONOFF 4CHPROR3
● Laos (1680)20,73 € -

Nutikas traadita ukse/akna andur Sonoff DW2 WiFi
● Laos (1414)6,10 € -
Väljamüüdud 
Nutikas pistik Blitzwolf BW-SHP15, ZigBee, 3680W
● Laost otsas14,23 € -
Väljamüüdud 
Gosund SP211 kahekordne WiFi nutipistik, 2 tükki 3500W (kahepakendis) Tuya
● Laost otsas21,95 € -

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU3C-RF 433MHz (3-kanal)
● Laos (106)6,10 €