Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GD
Samsung QE75QN85CATXXH | 75” Neo QLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
990,00 €
Tarne
75 ” | Neo QLED | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 39.9 kg
| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| MPN | QE75QN85CATXXH |
| Internet TV | Yes |
| Screen mirroring | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| PC in (D-Sub) | No |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Q-Symphony | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| AI Upscale | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| EPREL Version Number | 2 |
| 4K Ultra HD ülesskaleerimine | Yes |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 220 – 240 V |
| Vahelduvvoolu (toide) sisse | Yes |
| Töötab Google Assistantiga | Yes |
| Töötab Samsung Bixbyga | Yes |
| Töötab Amazon Alexaga | Yes |
| Aktiivne häälevõimendi (AVA) | Yes |
| Adaptiivne pilt | Yes |
| Juhtmevaba Dexi tugi | Yes |
| Adaptiivne heli | Yes |
| Laius (ilma aluseta) | 1670 mm |
| Laius (alusega) | 1670 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Kaal (ilma aluseta) | 34 kg |
| Kaal (koos alusega) | 39.9 kg |
| Ambient režiim | Ambient Mode+ |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium Pro |
| Häälejuhtimine | Yes |
| Heli dekoodrid | Dolby Atmos |
| Heli väljundkanalid | 2.2.2 channels |
| Heli tagasikanal (ARC) | Yes |
| Automaatne kanalite otsing | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| VESA kinnitus | Yes |
| Taustvalgustuse hämardamise tehnoloogia | Local Dimming |
| USB salvestamine | Yes |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Universaalne juhend | Yes |
| Ühik Arvutatud kaal | 49 |
| Ühik arvutatud maht | 0.4073/0.4189 |
| Üksuse kasti laius | 0.2 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.87 |
| Üksuse kasti kõrgus | 1.12 |
| Teleri heli mobiilseadmesse | Yes |
| TV algatab peegeldamise | Yes |
| Tuuneri tüüp | Analog & digital |
| Bluetooth versioon | 5.2 |
| Heleduse tuvastamine | Yes |
| Kaablid kaasas | AC |
| Teleteksti funktsioon | Yes |
| Vaade puudutusega | Yes |
| Kategooria kood | TVP |
| Toetatud graafika eraldusvõimed | 3840 x 2160 |
| Värvi tuvastamine | Yes |
| Värvi nimi | Bright Silver |
| Common interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Mängu funktsioonid | Auto Low Latency Mode (ALLM), Dynamic Black EQ, Game Bar 3.0, Game Motion Plus, Super Ultra Wide Game View |
| RMS nimivõimsus | 60 W |
| Ekraani kuju | Flat |
| Toote värv | Silver |
| Tarbeelektroonika juhtimine (CEC) | Anynet+ |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 218 kWh |
| Hübriidlevi lairibatelevisioon (HbbTV) | 2.0.3, Yes |
| Statiivi laius | 42 cm |
| Stendi tüüp | Center stand |
| Seisaku sügavus | 31.4 cm |
| Stendi värv | Silver |
| Sügavus (ilma aluseta) | 26.7 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 957.4 mm |
| Saatekasti sügavus | 187 |
| Kuva diagonaal | 190.5 cm (75") |
| Sügavus (alust kasutades) | 313.5 mm |
| Lauaalus | Yes |
| Digitaalne heli optiline väljund | 1 |
| Digitaalse signaali vormingu süsteem | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Kõrgus (koos alusega) | 1019.8 mm |
| Toote netokaal | 39.9 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 77 kWh |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 189 cm |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | Neo QLED |
| Dünaamilise kontrastsuse suhte turundusnimi | Quantum Matrix Technology |
| Elektrooniline saatekava (EPG) | Yes |
| Energiatõhususe klass | D |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | D |
| Mängurežiim | Yes |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 4 |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Vanemlik kontroll | Yes |
| Mudel | QE75QN85CAT |
| Müra vähendamine | Yes |
| Algne värskendussagedus | 120 Hz |
| Pakendi kõrgus | 1123 mm |
| Pakendi sügavus | 197 mm |
| Energiatarve (max) | 250 W |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Samsungi tehnoloogiad (AV/TV) | Motion Xcelerator Turbo Plus |
| Pildi töötlemise tehnoloogia | Neural Quantum Processor 4K, Samsung Real Depth Enhancer |
| Ekraanimenüü (OSD) | Yes |
| LED-taustvalgustuse tüüp | Mini LED |
| Mitu vaadet | Yes |
| Pakendi laius | 1877 mm |
| Saatekarbi kaal | 49 |
| Paneeli paigaldusliides | 400 x 400 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | Tizen |
| Kaugjuhtimispuldi tüüp | TM2360E |
| Saatekarbi kõrgus | 112 |
| Paki kaal | 50.5 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 77 W |
| Saatekasti laius | 20 |
| Heli peegeldamine | Yes |
| Pilt pildis | Yes |
| SmartThingsi rakenduse tugi | Yes |
| Tuunerite arv | 2 tuner(s) |
| Juhtpult | Yes |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Liikumise interpoleerimise tehnoloogia | Motion Xcelerator Turbo+ |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| RF-portide kogus | 2 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud
A
T
GFThomson 85QG7S14 | 85” QLED Pro 4K Smart TV | Google TV | UHD
● Laost otsas680,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GFLG 86NANO81A3A | 86” NanoCell 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas674,90 € -
Väljamüüdud
A
T
GGSamsung QE55S85DAEXXH | 55” OLED 4K Smart TV | Tizen | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas670,00 € -
Väljamüüdud 
METZ 75” QLED 4K Ultra HD teler 75MQE8000Z
● Laost otsas572,36 € -
A
T
GFLG 86UR78GC | 86” LCD 4K Smart TV | webOS | UHD
● Laos (1)630,00 € -
Väljamüüdud
A
T
GGLG 65QNED93A6A | 65” QNED 4K Smart TV | webOS | UHD | WiFi | Bluetooth
● Laost otsas712,00 €

