Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

T
GF
Dreame 65S100 | 65” QLED 4K Smart TV | UHD
999,00 €
Tarne
65 ” | QLED | Flat | 16:9 | Brightness 350 cd/m² | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 24.3 kg
| Smart TV | Yes |
|---|---|
| Common interface Plus (CI+) | No |
| PC in (D-Sub) | No |
| RF input | 2 |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Processor | Dreamind Pro AI |
| Quick start guide | Yes |
| EPREL Version Number | 1 |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Laius (ilma aluseta) | 1452.5 mm |
| Laius (alusega) | 1452.5 mm |
| Wi-Fi standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Kaal (ilma aluseta) | 23 kg |
| Kaal (koos alusega) | 24.3 kg |
| Garantiikaart | Yes |
| Vaatenurk, vertikaalne | 176° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 176° |
| Heli dekoodrid | Dolby Atmos/Dolby Audio |
| VESA kinnitus | Yes |
| Taustvalgustuse hämardamise tehnoloogia | Local Dimming |
| Patareid kaasas | Yes |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Ühik Arvutatud kaal | 31.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.3108 |
| Üksuse kasti laius | 0.185 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.6 |
| Üksuse kasti kõrgus | 1.05 |
| Aku tüüp | AAA |
| Tuuneri tüüp | Digital |
| Bluetooth versioon | 5.1 |
| Heleduse ühtlus | 0 – 70% |
| Kogu salvestusmaht | 32 GB |
| Sisseehitatud Chromecast | Yes |
| Sisseehitatud subwoofer | Yes |
| Kaablid kaasas | AC |
| Kategooria kood | TVP |
| Ühisliides (CI) | No |
| Komposiitvideo sisse | 1 |
| Mängu funktsioonid | Variable Refresh Rate (VRR), Auto Low Latency Mode (ALLM) |
| RMS nimivõimsus | 70 W |
| Ekraani kuju | Flat |
| Toote värv | Black |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10 (HDR10)/High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 169 kWh |
| Pakendi tüüp | Box |
| Sügavus (ilma aluseta) | 86.8 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 845.9 mm |
| Saatekasti sügavus | 160 |
| Kuva diagonaal | 165.1 cm (65") |
| Sügavus (alust kasutades) | 312.3 mm |
| Digitaalne heli optiline väljund | 1 |
| Digitaalse signaali vormingu süsteem | DVB-C/DVB-S/DVB-S2/DVB-T/DVB-T2 |
| Kõrgus (koos alusega) | 897.3 mm |
| Toote netokaal | 24.3 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 102 kWh |
| Ekraani heledus | 350 cd/m² |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 164 cm |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | QLED |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Kaugvälja häälsuhtlus | Yes |
| Mängurežiim | Yes |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 3 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrvaklappide väljundid | 1 |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Müra vähendamine | No |
| Mudeli nimi | Aura Mini LED 4k TV S100 |
| Algne värskendussagedus | 144 Hz |
| Pakendi kõrgus | 1048 mm |
| Pakendi sügavus | 185 mm |
| Energiatarve (max) | 240 W |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| LED taustavalgus | Yes |
| RAM-i maht | 3 GB |
| LED-taustvalgustuse tüüp | Direct-lit LED |
| Pakendi laius | 1600 mm |
| Saatekarbi kaal | 31.5 |
| Paneeli paigaldusliides | 400 x 200 |
| Operatsioonisüsteem installitud | Google TV |
| Reageerimisaeg | 8 ms |
| Kaugjuhtimispuldi tüüp | Voice Remote / 9A |
| Saatekarbi kõrgus | 105 |
| Paki kaal | 31.5 kg |
| Saatekasti laius | 18.5 |
| Protsessori arhitektuur | ARM Cortex-A73 |
| Kõlarite arv | 11 |
| Juhtpult | Yes |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Toetatud akude arv | 2 |
Seotud tooted
-

UV taskulamp Supfire S11-H, 365NM, USB
● Laos (98)6,50 € -

Yeelight Z1 Pro – kokkupandav lauavalgusti
● Laos (20)23,58 € -

Intelligentne pirn Yeelight W1 GU10 (dimmable)
● Laos (576)17,89 € -

Yeelight LED anduri sahtelivalgus
● Laos (148)5,28 € -

LED-paneel Puluz 60 cm 30W 1690 luumenit varjutamata telk PU5212
● Laos (10)10,16 € -

Telkimislamp Superfire T20, 180lm, USB
● Laos (86)4,07 €