Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Segway Navimow | Robotmuruniiduk LiDAR-iga | I210E | AA12.04.01.0001
1 032,00 €
Tarne
Type Robotic lawn mower | Cutting width 22 cm | Minimum cutting height 20 mm | Maximum cutting height 70 mm | Suitable for slope up to 45 % | Drive type Rear wheel drive | Noise level 59 dB | Wi-Fi Yes | 20xNumber of zones | Built-in display Yes | 6xNumber of blades | Multi-Zone capability Yes | GPS (satellite) Yes | Power source Battery | Engine power 100 W | Battery type Built-in battery | Battery capacity 7.65 Ah | Battery life (max) 160 min | Operating temperature (T-T) -20 – 50 °C | Weight 14.7 kg
| Brand | NAVIMOW BY SEGWAY |
|---|---|
| MPN | AA.12.04.01.0001 |
| Bluetooth | Yes |
| Idle speed | 2500 RPM |
| Recommended lawn area | 1000 m² |
| Security pin | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Rechargeable battery | Yes |
| Laius | 445 mm |
| Kaal | 14.7 kg |
| Alarm funktsioon | Yes |
| Garantiiaeg | 3 year(s) |
| Automaatne tugijaama tagasipöördumine | Yes |
| Aku mahutavus | 7.65 Ah |
| Aku tööiga (max) | 160 min |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 23.2 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1556 |
| Aku tüüp | Built-in battery |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Kategooria kood | LMO |
| Laadimisaeg | 2.16 h |
| Sobib kuni kallakuni | 45% |
| Toote värv | Black, Orange, Blue |
| Kaitsefunktsioonid | Scratch resistant, Shock resistant, Dustproof, Waterproof |
| Sügavus | 635.2 mm |
| Mootori võimsus | 100 W |
| Positsiooni asukoht | Yes |
| Lõikevahe reguleerimine | Yes |
| Lõikelaius | 22 cm |
| Ajami tüüp | Rear wheel drive |
| Ekraani tüüp | LCD |
| Lihtne ladustamine | Yes |
| Lihtne kasutada | Yes |
| Ujuv tekk | No |
| Rohupüüdja | No |
| Kõrgus | 287.5 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | -20 – 50 °C |
| Mudel | I210E LIDAR |
| Mitme tsooni võimalus | Yes |
| Toiteallikas | Battery |
| Rataste arv | 4 wheel(s) |
| Müratase | 59 dB |
| Tsoonide arv | 20 |
| Maksimaalne lõikekõrgus | 7 cm |
| Minimaalne lõikekõrgus | 2 cm |
| Terade arv | 6 |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | Yes |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Segway Navimow | AWD robotmuruniiduk | I206E AWD | AA12.07.01.0001
● Laost otsas784,00 € -
Väljamüüdud 
Segway Navimow | AWD robotmuruniiduk | I208E AWD | AA12.07.02.0002
● Laost otsas950,00 € -
Väljamüüdud 
Dreame | AWD Pro robotmuruniiduk | A3 AWD Pro 5000 | MXXA9301
● Laost otsas3 099,00 € -
Väljamüüdud 
Segway Navimow | Robotmuruniiduk LiDAR Pro-ga | I210E | AA12.10.01.0004
● Laost otsas1 363,00 € -

MOVA | Robotmuruniiduk | MOVA 600 | MLLM1110
● Laos (7)908,00 € -
Väljamüüdud 
Segway Navimow | Robotmuruniiduk LiDAR Pro-ga | I220E | AA1210.02.00011
● Laost otsas1 735,00 €