Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Segway Navimow | Robotmuruniiduk | I105E | A.12.02.01.0011
702,00 €
Tarne
Type Robotic lawn mower | Maximum lawn area 600 m² | Cutting width 18 cm | Maximum cutting height 60 mm | Minimum cutting height 20 mm | Rotational speed 2500 RPM | Mowing schedule Yes | Suitable for slope up to 30 % | Drive type Front wheel drive | Housing material Polypropylene (PP) | Multi-Zone capability Yes | Motor type Brushless | Wi-Fi Yes | Weatherproof Yes | Noise level 58 dB | Built-in display Yes | Theft protection Yes | GPS (satellite) Yes | Power source Battery | Battery type Built-in battery | Battery capacity 2.55 Ah | Battery life (max) 60 min | Operating temperature (T-T) 0 – 40 °C | Weight 10.9 kg | Battery capacity 55 Wh
| Brand | NAVIMOW BY SEGWAY |
|---|---|
| MPN | AA.12.02.01.0011 |
| Bluetooth | Yes |
| Recommended lawn area | 500 m² |
| Sound pressure level | 50 dB |
| Wi-Fi | Yes |
| BeiDou | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Manual | Yes |
| Rechargeable battery | Yes |
| Laius | 385 mm |
| Kaal | 10.9 kg |
| Ilmastikukindel | Yes |
| Automaatne tugijaama tagasipöördumine | Yes |
| Aku mahutavus | 2.55 Ah, 55 Wh |
| Aku tööiga (max) | 60 min |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 15 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1556 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku tüüp | Built-in battery |
| Bluetoothi sagedusriba | 2.4 – 2.483 GHz |
| Piirdetraat | Yes |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Varguse kaitse | Yes |
| Kategooria kood | LMO |
| Laadimisaeg | 1.5 h |
| Sobib kuni kallakuni | 30% |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -20 – 50 °C |
| Toote värv | Black, Grey, Orange |
| Pakendi tüüp | Box |
| Kaitsefunktsioonid | Overheating protection, Overcharge protection, Waterproof, UV resistant |
| Sügavus | 545 mm |
| Tõsteandur | Yes |
| Positsiooni asukoht | Yes |
| Lõikelaius | 18 cm |
| Niitmise ajakava | Yes |
| Ajami tüüp | Front wheel drive |
| Lihtne kasutada | Yes |
| Rohupüüdja | No |
| Kõrgus | 285 mm |
| Korpuse materjal | Polypropylene (PP) |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Mudel | i105e |
| Pakendi kõrgus | 340 mm |
| Pakendi sügavus | 490 mm |
| Mitme tsooni võimalus | Yes |
| Toiteallikas | Battery |
| Rataste arv | 4 wheel(s) |
| Pakendi laius | 750 mm |
| Müratase | 58 dB |
| Maksimaalne lõikekõrgus | 6 cm |
| Maksimaalne murupind | 600 m² |
| Minimaalne lõikekõrgus | 2 cm |
| Pöörlemiskiirus | 2500 RPM |
| Mootori liik | Brushless |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Dreame | AWD robotmuruniiduk | A3 AWD 1000 | MXXA7300
● Laost otsas1 599,00 € -
Väljamüüdud 
Segway Navimow | Robotmuruniiduk | X420E Grey | AA1206.05.00088
● Laost otsas2 065,00 € -
Väljamüüdud 
Segway Navimow | Robotmuruniiduk | X450E | AA12.06.03.0008
● Laost otsas2 644,00 € -
Väljamüüdud 
Dreame | AWD Pro robotmuruniiduk | A3 AWD Pro 5000 | MXXA9301
● Laost otsas3 099,00 € -
Väljamüüdud 
Segway Navimow | Robotmuruniiduk LiDAR Pro-ga | I220E | AA1210.02.00011
● Laost otsas1 735,00 € -
Väljamüüdud 
Segway Navimow | Robotmuruniiduk | X420E Black | AA12.06.05.0004
● Laost otsas2 065,00 €