Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
-22%


Seagate One Touch 20TB väline kõvaketas
494,36 € Algne hind oli: 494,36 €.384,55 €Current price is: 384,55 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (2)
Tootekood: 1394336
Kategooria: Kõvakettad ja välised kettad
One Touch | STLC20000400 | 20000 GB | Maximum data transfer rate 5000 Mbit/s | USB connector USB Type-A / USB Type-C | USB version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | Colour Black | Weight 1.25 kg
| Brand | SEAGATE |
|---|---|
| MPN | STLC20000400 |
| Laius | 198.5 mm |
| Kaal | 1.25 kg |
| Kokkuvõte | Seagate One Touch Desktop. HDD capacity: 20 TB. USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Product colour: Black |
| Kasutusjuhend | Yes |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB andmeedastuskiirused | 5000 Mbit/s |
| USB-pistik | USB Type-A / USB Type-C |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.004752 |
| Üksuse kasti laius | 0.09 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.24 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.22 |
| Toide tuleb ühenduskaablist | USB |
| Kaablid kaasas | USB |
| Kategooria kood | HDE |
| Toote värv | Black |
| Sügavus | 45.3 mm |
| Toote netokaal | 1.25 |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84717050 |
| HDD mahutavus | 20 TB |
| HDD perekonnanimi | One Touch |
| Kõrgus | 129.9 mm |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Pakendi kõrgus | 222 mm |
| Pakendi sügavus | 93 mm |
| Tehasekood | STLC20000400 |
| Pakendi laius | 233 mm |
| Paki kaal | 1.47 kg |
Seotud tooted
-

Dell HDD täitepaneel 2.5
● Laos (4)1,00 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD kinnitusraam 2.5″ → 5.25″
● Laost otsas2,44 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD raam 2.5 3.5
● Laost otsas0,63 € -

Gembird HDD korpus 2.5″ punane
● Laos (30)5,52 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ sinine
● Laost otsas5,98 € -

Dell HDD täitepaneel 3.5
● Laos (18)1,00 €