Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
-9%


Seagate IronWolf Pro 24TB kõvaketas
929,57 € Algne hind oli: 929,57 €.849,00 €Current price is: 849,00 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (14)
Tootekood: 1411003
Kategooria: Kõvakettad ja välised kettad
IronWolf Pro | 24 TB | 7200 RPM | Buffer 512 MB | 3.5 ” | Serial ATA III | Operating temperature (T-T) 0 – 65 °C | Weight 685 g
| Brand | SEAGATE |
|---|---|
| MPN | ST24000NT002 |
| Interface | Serial ATA III |
| Operating shock | 40 G |
| Laius | 101.8 mm |
| Kaal | 685 g |
| Kokkuvõte | Seagate IronWolf Pro ST24000NT002. HDD capacity: 24 TB, HDD speed: 7200 RPM, Storage drive buffer size: 512 MB, HDD size: 3.5", Interface: Serial ATA III |
| Ühikud saatekasti kohta | 20 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.74 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000375/0.001683 |
| Üksuse kasti laius | 0.05 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.1 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.02 |
| Parandamatu bitivea määr (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Kategooria kood | HDS |
| Komponenti jaoks | Server/workstation |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Salvestusdraivi puhvri suurus | 512 MB |
| Käivitusvool | 2 A |
| Sügavus | 147 mm |
| HDD mahutavus | 24 TB |
| HDD perekonnanimi | IronWolf Pro |
| HDD liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| HDD suurus | 3.5" |
| HDD kiirus | 7200 RPM |
| HDD pidev edastuskiirus | 285 MiB/s |
| Kõrgus | 26.1 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 65 °C |
| Mudel | ST24000NT002 |
| Müratase (tühikäigul) | 20 dB |
| Tööpinge | 5 / 12 V |
| Pöörleva vibratsiooni (RV) andurid | Yes |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 2500000 h |
| Energiatarve (tüüpiline) | 7.8 W |
| Energiatarve (jõudeolekus) | 6.3 W |
| Mittetöötav vibratsioon | 2.27 G |
| Kogus paki kohta | 1 pc(s) |
| Mittetöötav šokk | 200 G |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 1.1 W |
Seotud tooted
-

Gembird HDD raam 2×2.5 3.5
● Laos (28)0,97 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ sinine
● Laost otsas5,98 € -

Axagon HDD korpus 2.5″ USB 3.2
● Laos (7)5,69 € -

Gembird HDD korpus 2.5″ hõbedane
● Laos (21)5,52 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ kuldne
● Laost otsas5,98 € -
Väljamüüdud 
Supermicro fikseeritud HDD sahtel dual
● Laost otsas5,52 €Algne hind oli: 5,52 €.5,29 €Current price is: 5,29 €.