Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Seagate IronWolf Pro 20TB kõvaketas
747,49 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1396431
Kategooria: Kõvakettad ja välised kettad
IronWolf Pro | 20 TB | 7200 RPM | Buffer 256 MB | 3.5 ” | Operating temperature (T-T) 0 – 65 °C | Weight 670 g
| Brand | SEAGATE |
|---|---|
| MPN | ST20000NT001 |
| Operating shock | 40 G |
| Töökoormuse määra piirang | 550 TB/year |
| Laius | 101.8 mm |
| Kaal | 670 g |
| Kokkuvõte | Seagate IronWolf Pro ST20000NT001. HDD capacity: 20 TB, HDD speed: 7200 RPM, Storage drive buffer size: 256 MB, HDD size: 3.5" |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.7 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0004725 |
| Üksuse kasti laius | 0.105 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.15 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.03 |
| Parandamatu bitivea määr (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Kategooria kood | HDS |
| Komponenti jaoks | NAS |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Salvestusdraivi puhvri suurus | 256 MB |
| Käivitusvool | 2 A |
| Sügavus | 147 mm |
| Energiatarve (välja lülitatud) | 1 W |
| HDD mahutavus | 20 TB |
| HDD perekonnanimi | IronWolf Pro |
| HDD liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| HDD suurus | 3.5" |
| HDD kiirus | 7200 RPM |
| HDD pidev edastuskiirus | 285 MiB/s |
| Kõrgus | 26.1 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 65 °C |
| Mudel | ST20000NT001 |
| Müratase (tühikäigul) | 20 dB |
| Tööpinge | 5 / 12 V |
| Pöörleva vibratsiooni (RV) andurid | Yes |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 2500000 h |
| Energiatarve (tüüpiline) | 7.7 W |
| Energiatarve (jõudeolekus) | 5.5 W |
| Mittetöötav vibratsioon | 2.27 G |
| Mittetöötav šokk | 200 G |
| Keskmine aeg rikkeni (MTTF) | 2500000 h |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 1 W |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ sinine
● Laost otsas5,98 € -

Be Quiet HDD raam BGA05
● Laos (30)4,62 € -

Gembird HDD raam 2×2.5 3.5
● Laos (28)0,97 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ must
● Laost otsas5,52 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD kinnitusraam 2.5″ → 5.25″
● Laost otsas2,44 € -
-12% 
Axagon HDD korpus 2.5″ USB 3.2
● Laos (11)6,05 €Algne hind oli: 6,05 €.5,35 €Current price is: 5,35 €.