Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Seagate Expansion 24TB väline kõvaketas
599,54 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (3)
Tootekood: 1429002
Kategooria: Kõvakettad ja välised kettad
Expansion | STKP24000400 | 24000 GB | 3.5 ” | USB version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | Colour Black | Weight 1.18 kg
| Brand | SEAGATE |
|---|---|
| MPN | STKP24000400 |
| Wi-Fi | No |
| External power adapter | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Laius | 41.9 mm |
| Kaal | 1.18 kg |
| Kokkuvõte | Seagate Expansion STKP24000400. HDD capacity: 24 TB, HDD size: 3.5". USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Product colour: Black |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ühikud saatekasti kohta | 4 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.45 |
| Ühik arvutatud maht | 0.004201 |
| Üksuse kasti laius | 0.22 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.21 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.078 |
| Toide tuleb ühenduskaablist | No |
| Kategooria kood | HDE |
| Toote värv | Black |
| Sügavus | 125 mm |
| Toote netokaal | 1.18 |
| HDD mahutavus | 24 TB |
| HDD perekonnanimi | Expansion |
| HDD suurus | 3.5" |
| Kõrgus | 178.8 mm |
| Maci operatsioonisüsteemid toetatud | Yes |
| Tehasekood | STKP24000400 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ sinine
● Laost otsas5,98 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ hall
● Laost otsas5,98 € -

Gembird HDD korpus 2.5″ USB-C hall
● Laos (100)6,24 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ kuldne
● Laost otsas5,98 € -

Gembird HDD korpus 2.5″ sinine
● Laos (50)5,52 € -

Be Quiet HDD raam BGA05
● Laos (30)4,62 €